Tomanek Lena

Tomanek Lena

Rocznik: 2006
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2012-11-23
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
815.50
Liczba startów
67
Ranking-miejsce
89
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 10 13.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
2 21 7.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
3 8 9.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankignu
4 5 12.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankignu
5 10 13.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
6 20 8.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
7 12 12.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
8 35 5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankignu
9 30 6.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
10 29 6.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
11 14 11.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankignu
12 22 7.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
13 DNF 0.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
14 17 9.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
15 17 9.50 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
16 21 7.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
17 18 9.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
18
22
7.00 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
19
23
7.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
20
17
9.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
21
22
7.00 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankignu
22 20 8.00 XXVII Liga MOZN IV edycja Suche-Ski A Liczone do rankignu
23
10
13.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
24 15 10.50 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
25 18 9.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
26
9
14.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
27
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30
12
6.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 5 18.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
34
6
17.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
35
4
20.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
36
19
8.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
37
14
5.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
38
15
5.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
39
5
18.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
40
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
41
10
7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
42
7
10.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
43
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
44
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
45
4
20.00 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
46
5
18.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
47
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
48
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50
3
7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
51
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53
1
18.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55
8
15.00 Puchar Krakowa – XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
56
7
16.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
57
10
13.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankignu
58
3
21.50 XXV Liga MOZN - GS Ryterski Raj A Liczone do rankignu
59
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
60
11
12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
61
9
14.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
62 6 11.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków II Pardałówka B Liczone do rankignu
63
7
16.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
64
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
65 7 16.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
66 13 11.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
67 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu