Tomanek Jan

Tomanek Jan

Rocznik: 2003
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2009-09-01
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
1893.00
Liczba startów
135
Ranking-miejsce
19
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 16 10.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
2 15 10.50 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
3 1 26.00 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 15 10.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
5 19 8.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
6 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
7 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
8 17 9.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
9 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
10 13 11.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
11 11 12.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
12 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
13 23 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
14 13 11.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
15 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
16 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
17 9 14.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
18 17 9.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
19 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 5 12.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 dsq 0.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
25 12 12.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
26 7 16.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
27 15 10.50 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
28 11 12.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
29 18 9.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
30 21 7.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
31 19 8.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
32 9 14.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
33 8 15.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
34 7 16.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
35 35 5.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
36 14 11.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
37 12 12.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
38 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
39 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
40 9 14.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankignu
41 8 15.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankignu
42 18 9.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
43 16 10.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
44 4 20.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
45
7
16.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
46
13
11.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
47
4
20.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
48
4
20.00 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
49
11
12.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
50
15
10.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
51
9
14.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
52
14
11.00 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankignu
53 18 9.00 XXVII Liga MOZN IV edycja Suche-Ski A Liczone do rankignu
54
27
6.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
55 3 21.50 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
56 3 21.50 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
57
9
14.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
58
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
63
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
64
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
66 13 11.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
67
14
11.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
68 11 12.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
69
12
12.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
70
18
4.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
71
16
4.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
72
22
7.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
73
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
74
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
75
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
76
5
18.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
77
15
10.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
78
21
7.50 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
79
11
12.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
80
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
81
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
82
25
3.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83
3
7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
84
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
85
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
86
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
87
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
88
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankignu
91
4
20.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
92
4
20.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
93
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
94
5
18.50 Puchar Krakowa – XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
95
4
20.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
96
3
21.50 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankignu
97
4
20.00 XXV Liga MOZN - GS Ryterski Raj A Liczone do rankignu
98
4
20.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
99
3
21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
100
2
23.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
101
1
10.00 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankignu
102
4
20.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
103
28
6.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
104 6 17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
105 2 23.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
106 7 16.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
107 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
108 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
109 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
110 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
113 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
114 1 26.00 Koziołek Matołek - 63 Memoriał K. Makuszyńskiego Zakopane A Liczone do rankignu
115 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
116 16 10.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
117 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
118 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
119 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
120 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
121 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
122 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
123 3 14.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
124 4 13.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
125 7 16.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
126 8 15.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
127 2 23.50 Koziołek Matołek - 62 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
128 5 6.50 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankignu
129 7 16.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
130 8 15.00 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
131 15 10.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
132 10 13.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
133 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
134 7 5.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
135 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
136 9 8.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
137 12 6.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
138 6 17.00 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
139 1 10.00 08 - Przedszkole Narciarskie I - Zakopane Zakopane C Liczone do rankignu
140 16 10.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
141 2 16.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
142 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
143 1 18.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu