Szewczyk Julia

Szewczyk Julia

Rocznik: 2005
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2013-06-20
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
1149.50
Liczba startów
82
Ranking-miejsce
56
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 22 7.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
2 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
3 20 8.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
4 26 6.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
5 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV eliminacja GS Jurgów B Liczone do rankignu
6 14 11.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
7 11 12.50 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankignu
8 10 13.00 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankignu
9 19 8.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
10 17 9.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
11 25 6.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
12 19 8.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
13 8 15.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
14 14 11.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
15 11 12.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
16 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
17 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
18 10 13.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
19 13 11.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
20 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankignu
21 12 12.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
22 17 9.50 XXX Liga MOZN - II eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
23 30 6.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
24 25 6.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
25 14 5.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
26 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
27 26 6.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
28 17 9.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
29 16 10.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
30 5 18.50 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
31 5 18.50 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
32 26 6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankignu
33 4 20.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
34 7 16.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
35 13 11.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
36 19 8.50 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
37 10 13.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
38 11 12.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
39 6 17.00 XXIX Liga MOZN - IV eliminacja (SL) Suche A Liczone do rankignu
40 5 18.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
41 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
42 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
43 6 17.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankignu
44 2 23.50 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
45 4 20.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankignu
46 3 21.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
47 8 15.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
48 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
49 9 8.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
50 5 18.50 XXVII Liga MOZN II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
51 8 15.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
52 4 20.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
53 1 18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
54 1 18.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
55
1
26.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
56
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 1 18.00 NPM IV eliminacja Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
61 2 16.00 NPM III eliminacja Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
62 16 10.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
63
8
15.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
64
2
23.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
65
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
66
2
16.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
67 20 8.00 XXVI LIGA MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
68
3
21.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
69 10 13.00 XXVI LIGA MOZN - IV edycja Jurgów A Liczone do rankignu
70
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
71
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
72 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
73
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
74
8
15.00 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
75
5
18.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
76
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
77
7
16.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
78
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
80 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
81 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
82
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
84
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
85
6
11.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu