Szeszko Maxymilian

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2017-09-30
Rocznik
1995
Suma punktów
1458.00
Liczba startów
108
Ranking-miejsce
35

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 18.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
2 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
3 dsq 0.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
4 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
5 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
6 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
7 2 16.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
8
1
18.00 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
9
2
16.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
10
3
14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
11
dsq
0.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
12
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
13
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
14
4
3.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
15
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
16
5
12.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
17 4 13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
18 5 12.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
19 4 13.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
20 5 12.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
21 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 16 4.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 12 6.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 2 16.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
25 3 14.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
26 31 9.00 15 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - gigant Abetone F Liczone do rankignu
27 40 9.00 14 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - slalom Abetone F Liczone do rankignu
28 5 18.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
29 15 10.50 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
30 3 21.50 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
31 3 14.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
32 10 13.00 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
33 3 7.50 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankignu
34 6 17.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
35 10 13.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
36 dnf 0.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
37 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
38 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
39 7 16.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
40 2 16.00 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 6 11.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 5 12.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 6 11.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
45 1 18.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
46 dnf 0.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
47 20 8.00 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
48 21 7.50 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
49 11 12.50 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankignu
50 19 8.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankignu
51 9 14.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
52 5 12.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
53 10 13.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
54 2 23.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
55 8 15.00 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
56 12 12.00 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
57 2 8.50 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
58 1 10.00 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
59 3 3.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
60 6 6.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
61 3 3.50 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
62 1 18.00 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
63 3 14.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
64 3 14.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
65 3 21.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
66 11 12.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
67 2 16.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
68 2 16.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
69 8 15.00 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
70 1 18.00 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
71 6 17.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
72 2 8.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
73 10 13.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
74 12 12.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
75 3 7.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
76 15 10.50 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
77 3 7.50 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
78 3 7.50 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankignu
79 20 8.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
80 3 14.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
81 2 16.00 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
82 15 10.50 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
83 12 12.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
84 1 10.00 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
85 6 11.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
86 3 14.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
87 14 11.00 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
88 3 21.50 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
89 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
90 6 11.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
91 3 21.50 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
92 18 4.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
93 1 26.00 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankignu
94 8 9.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
95 1 26.00 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
96 5 6.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
97 2 23.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
98 1 18.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
99 1 18.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
100 2 8.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
101 18 9.00 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
102 1 18.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
103 1 18.00 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
104 6 11.50 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
105 5 12.50 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
106 8 15.00 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
107 2 23.50 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankignu
108 2 8.50 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankignu
109 1 10.00 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankignu
110 5 18.50 XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja Kaniówka A Liczone do rankignu
111 4 20.00 XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja Kotelnica Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
112 4 20.00 XXVI Liga Zakopiańska - I eliminacja Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
113 1 18.00 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
114 2 8.50 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu
115 1 18.00 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu