Szeląg Piotr

Data wstąpienia
2013-11-29
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
1228.50
Liczba startów
78
Ranking-miejsce
50
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 33 9.00 Abetone GS Abetone F Liczone do rankignu
2 32 9.00 Abetone SL Abetone F Liczone do rankignu
3 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 7 16.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
5 2 23.50 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
6 12 12.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
7 7 16.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
8 24 11.50 Folgaria - Fondo Grande SL Folgaria F Liczone do rankignu
9 29 9.50 Folgaria - Fondo Grande GS Folgaria F Liczone do rankignu
10 2 23.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
11 1 26.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
12 2 23.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
13 2 23.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
14 1 26.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
15 dnf 0.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
16 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
17 dnf 0.00 Interkriterium Ricky GS Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankignu
18 dnf 0.00 Interkriterium Ricky SL Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankignu
19 dnf 0.00 Interkriterium Vrátna SL Vratna F Liczone do rankignu
20 9 19.50 Interkriterium Vrátna GS Vratna F Liczone do rankignu
21 1 26.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
22 3 21.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
23 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
24 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
25 1 26.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
26 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
27 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 dsq 0.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 4 13.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 dnf 0.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
34 dnf 0.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
35 dnf 0.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
36 dsq 0.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
37 dns 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
38 12 12.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
39 dnf 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
40 14 11.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
41 dnf 0.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
42 15 10.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
43 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
44 6 17.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
45 22 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
46 16 10.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
47 5 12.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
48 6 11.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
49 11 12.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankignu
50 7 16.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankignu
51 25 6.50 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankignu
52 4 20.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankignu
53 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
54 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - VIII edycja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
55 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - kombinacja SL + GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
56 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
57 2 23.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
58 8 15.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
59 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
60 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankignu
61 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
62 7 16.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
63 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
64 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
65 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
66 6 17.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
67 2 23.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
68 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70 10 7.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
72 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
74
1
18.00 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
75
1
18.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
76
15
10.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
77
4
20.00 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
78
8
15.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
79 dsq 0.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
80
2
23.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
81
4
20.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
82 dnf 0.00 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankignu
83
1
26.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
84 1 26.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
85 dsq 0.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
86 2 16.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
87
4
13.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
88
3
21.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
89
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
90
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
92
12
6.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
93
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
94
12
6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
95
17
4.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
96 33 5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
97
9
14.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
98
12
12.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
99
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
100
2
16.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
101
22
7.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
102
3
21.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
103 6 6.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu