Szeląg Grzegorz

Data wstąpienia
2013-11-29
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1303.00
Liczba startów
87
Ranking-miejsce
47
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 23.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
2 1 26.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
3 4 13.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
4 dnf 0.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankignu
5 13 11.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
6 3 21.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
7 3 21.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
8 5 18.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
9 3 14.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankignu
10 4 13.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankignu
11 2 23.50 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankignu
12 16 10.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
13 4 20.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
14 1 26.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankignu
15 3 21.50 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
16 2 23.50 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
17 33 5.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
18 dsq 0.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 11 7.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 13 11.50 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
25 5 18.50 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
26 16 10.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
27 8 15.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
28 10 13.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
29 10 13.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
30 9 14.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
31 3 21.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
32 6 17.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankignu
33 36 5.50 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
34 9 14.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankignu
35 12 12.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
36 9 14.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
37 4 13.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
38 4 13.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
39 DSQ 0.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
40 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 14 5.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
44 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 6 11.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
46 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 8 15.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankignu
49 7 16.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankignu
50 4 20.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
51 6 17.00 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
52 5 18.50 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
53 7 16.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
54 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
55 6 17.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
56 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
57 5 18.50 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
58 3 21.50 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
59 8 15.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
60 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
61 2 23.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
62 4 20.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
63 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
64 13 6.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
66 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
67 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70
6
11.50 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
71
15
5.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
72
14
11.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
73
14
11.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
74
10
13.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
75
17
9.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankignu
76
5
18.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
77 8 15.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
78 13 11.50 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
79 3 14.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
80
4
13.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
81
dnf
0.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
82
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
84
DNF
0.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
85
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
86
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
87
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
88
dsq
0.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89
5
18.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
90
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
91
14
5.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
92
14
5.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
93
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
94
6
17.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
95 7 5.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu