Szałańska Gabriela

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2008-09-30
Rocznik
1993
Suma punktów
849.50
Liczba startów
90
Ranking-miejsce
86

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 16.00 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 3 14.50 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3 3 14.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 10 7.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
6 7 10.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
7 13 6.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
8 dnf 0.00 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
9 24 7.00 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
10 30 6.00 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankignu
11 29 6.00 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankignu
12 6 11.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
13 6 11.50 02 - NPW I eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
14 17 9.50 37 - OOM junior młodszy - superkombinacja Kasprowy A Liczone do rankignu
15 18 9.00 36 - OOM junior młodszy - slalom Kasprowy A Liczone do rankignu
16 7 16.00 34 - OOM junior młodszy - gigant Kasprowy A Liczone do rankignu
17 23 7.00 35 - OOM junior młodszy - supergigant Kasprowy A Liczone do rankignu
18 20 8.00 02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankignu
19 21 7.50 01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankignu
20 1 18.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
21 1 5.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
22 4 7.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
23 1 5.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
24 10 7.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
25 2 16.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
26 8 9.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
27 21 7.50 18-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
28 14 11.00 17-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
29 11 12.50 16-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
30 9 14.00 15-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
31 21 7.50 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankignu
32 16 10.00 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankignu
33 dnf 0.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
34 21 4.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
35 4 13.50 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankignu
36 2 16.00 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankignu
37 4 13.50 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankignu
38 15 10.50 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
39 16 10.00 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
40 14 11.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
41 11 12.50 10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankignu
42 12 12.00 09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankignu
43 11 12.50 08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
44 9 14.00 07-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
45 dnf 0.00 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankignu
46 20 8.00 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankignu
47 19 8.50 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
48 14 11.00 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
49 7 10.50 B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50 1 18.00 B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51 11 7.00 B06-Próba szybkościowa - Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
52 14 11.00 A46-Puchar Polski 16 - Puchar Dynastara - slalom Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
53 24 7.00 A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant Zakopane - Kasprowy A Liczone do rankignu
54 26 6.50 A44-Puchar Polski 14 - Puchar Rossignola - gigant Krynica A Liczone do rankignu
55 17 9.50 A43-Puchar Polski 13 - Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
56 6 11.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
57 12 6.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
58 14 11.00 A42-Puchar Polski 12 - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
59 dnf 0.00 A41-Puchar Polski 11 - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
60 1 10.00 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
61 14 5.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
62 10 7.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
63 19 8.50 A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
64 dnf 0.00 A35-Puchar Polski 05 - Ustrzyki Dolne - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
65 21 7.50 A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
66 25 6.50 A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
67 16 10.00 A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
68 dnf 0.00 A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
69 5 6.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
70 4 13.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
71 6 11.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
72 19 8.50 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
73 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
74 6 11.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
75 16 4.50 Finał Family Cup 2004 Niedzica B Liczone do rankignu
76 20 8.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
77 17 4.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
78 7 10.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
79 16 10.00 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
80 13 2.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
81 13 2.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
82 1 10.00 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
83 9 14.00 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankignu
84 23 7.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
85 10 7.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
86 3 14.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
87 7 5.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
88 6 11.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
89 6 11.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
90 7 5.50 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankignu
91 28 6.00 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankignu
92 29 6.00 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
93 9 4.50 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankignu
94 8 5.00 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankignu
95 5 6.50 Krompachy 2003 Słowacja C Liczone do rankignu
96 16 4.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu