Sosnowski Mikołaj

Sosnowski Mikołaj

Rocznik: 2004
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2009-03-28
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
1884.50
Liczba startów
114
Ranking-miejsce
20
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 12 17.50 Abetone GS Abetone F Liczone do rankignu
2 14 16.50 Abetone SL Abetone F Liczone do rankignu
3 2 23.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 1 26.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
5 6 17.00 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
6 dsq 0.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
7 1 26.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
8 dnf 0.00 Folgaria - Fondo Grande SL Folgaria F Liczone do rankignu
9 35 9.00 Folgaria - Fondo Grande GS Folgaria F Liczone do rankignu
10 1 26.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
11 1 26.00 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
12 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
13 2 23.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
14 3 21.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
15 2 23.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
16 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
17 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
18 dnf 0.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
19 1 26.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
20 dnf 0.00 Interkriterium Ricky GS Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankignu
21 dnf 0.00 Interkriterium Ricky SL Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankignu
22 dnf 0.00 Interkriterium Vrátna SL Vratna F Liczone do rankignu
23 11 18.00 Interkriterium Vrátna GS Vratna F Liczone do rankignu
24 10 13.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
25 dnf 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
26 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
27 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
28 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
29 1 26.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
30 10 13.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
31 10 13.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
32 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
33 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
34 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankignu
35 2 23.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankignu
36 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
37 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - kombinacja SL + GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
38 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - VIII edycja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
39 1 26.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
40 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
41 2 23.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
42 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankignu
43 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
44 1 18.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
45 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
46 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
47 2 23.50 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
48 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
49 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
50 2 23.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
51 1 18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
52 1 18.00 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
53 dsq 0.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
54 6 6.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
55
3
21.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
56 1 26.00 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
57
22
7.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
58
2
23.50 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
59
7
16.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
60
3
21.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
61
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
62
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
63
5
18.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
64
12
12.00 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankignu
65
8
15.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
66
2
8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
67 2 23.50 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
68 dsq 0.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
69
1
18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
70
1
18.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
71
2
23.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
72
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74
1
10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
75
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
77
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79 3 21.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
80
1
26.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
81
2
23.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
82
2
23.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
83
27
3.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
84
1
18.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
85
1
26.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
86
1
10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
87
1
26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
88
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
89
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
90
4
20.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
91
1
26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
92
2
23.50 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
93
2
23.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
94
1
26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
95 dsq 0.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
96
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
97
29
2.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
98
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
99
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
100
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
101
9
8.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
102
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
103
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
104
5
18.50 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
105
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
106
3
14.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
107 dsq 0.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
108
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
109
13
11.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
110
13
2.50 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankignu
111
7
16.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
112
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankignu
113
3
14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankignu
114 24 7.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
115 19 8.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
116 3 21.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
117 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
118 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
119 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
120 12 6.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
121 13 6.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
122 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Isolaccia C Liczone do rankignu
123 6 11.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
124 29 2.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
125 30 6.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
126 7 5.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
127 20 4.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
128 18 4.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
129 2 8.50 Zawody obozowe - przedszkole IV Zakopane C Liczone do rankignu
130 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Isolaccia C Liczone do rankignu
131 1 10.00 06 - Zawody obozowe - przedszkole 2 Zakopane C Liczone do rankignu
132 1 10.00 05 - Zawody obozowe - przedszkole 1 Zakopane C Liczone do rankignu