Sosnowski Jan

Data wstąpienia
2006-12-15
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
847.00
Liczba startów
73
Ranking-miejsce
87

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3 1 18.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 1 18.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 18 9.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
8 28 6.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
9 21 7.50 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
10 16 10.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
11 20 8.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
12 14 11.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
13 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
14 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 5 12.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
17 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 24 7.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
24 19 8.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
25 21 7.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
26 26 6.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
27 16 10.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
28 12 12.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
29 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
30 3 14.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
31
10
13.00 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankignu
32
14
11.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankignu
33 dnf 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankignu
34 17 4.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
35
3
14.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
36 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
37 13 11.50 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
38
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
45
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48
3
7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
49
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50
9
8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
52
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53 dns 0.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56
5
12.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 13 11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
58 27 6.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
59 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63 19 4.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
64 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65 19 4.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
66 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
67 26 6.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
68 32 5.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
69 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70 13 6.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 6 6.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
72 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
77 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78 22 7.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
79 8 9.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
80 7 5.50 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankignu
81 8 5.00 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankignu