Solecka Hanna

Solecka Hanna

Rocznik: 2003
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2009-10-22
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
752.50
Liczba startów
77
Ranking-miejsce
97
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 21 7.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
2 16 10.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
3 6 17.00 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 19 8.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
5 17 9.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
6 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
7 20 8.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
8 17 9.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
9 13 11.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
10 22 7.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
11 19 8.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
12 13 11.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
13 dsq 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
14 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 16 10.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
19 19 8.50 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
20 14 11.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
21 13 11.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
22 19 8.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
23 16 10.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
24 13 11.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
25 13 11.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
26 DNF 0.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankignu
27 15 10.50 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankignu
28 11 7.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 11 7.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
30 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 17 9.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
32 20 8.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
33 10 7.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
34 10 7.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
35 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 12 6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
43 13 6.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 12 6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45
14
11.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
46
13
11.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
47
8
15.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
48
14
11.00 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
49
28
6.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
50
6
17.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
51
5
18.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
52
19
8.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankignu
53
8
15.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
54
4
7.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
55
5
18.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
56
10
7.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
59
12
6.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60
10
7.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61
14
11.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
62
8
9.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
63
7
10.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
64
14
11.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
65
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
66
14
11.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
67
18
9.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
68 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
69
12
3.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
70
6
2.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
71 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
72 10 13.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
73 17 9.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
74 8 15.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
75 3 7.50 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankignu
76 9 14.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
77 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
80 17 4.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
82 6 6.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu