Schmidt Tomasz

Data wstąpienia
2004-01-21
Data wygaśnięcia
2011-09-30
Rocznik
1996
Suma punktów
758.50
Liczba startów
82
Ranking-miejsce
94

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
2 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
3 32 5.50 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
4 35 5.50 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
5 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 33 5.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
11 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
12 42 5.50 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
13 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
14 4 13.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 3 7.50 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankignu
16 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 4 13.50 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 6 11.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 2 16.00 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 2 16.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
21 2 16.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
22 28 6.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
23 29 6.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
24 7 16.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
25 4 13.50 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
26 4 13.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
27 7 16.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
28 19 8.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
29 23 7.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
30 38 5.50 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
31 19 8.50 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
32 10 13.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
33 29 6.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
34 24 7.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
35 23 7.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
36 dnf 0.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
37 20 8.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
38 8 9.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
39 2 16.00 09 - WOM - sl.carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 5 12.50 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 20 8.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
42 28 6.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
43 42 5.50 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
44 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
45 22 7.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
46 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
47 4 13.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 2 16.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
49 11 7.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
50 5 12.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
51 12 12.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
52 21 7.50 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
53 7 10.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
54 1 18.00 02 - NPW I eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
55 13 11.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
56 8 5.00 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
57 23 7.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
58 21 7.50 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
59 9 8.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
60 9 2.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
61 10 2.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
62 10 7.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
63 10 7.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
64 14 5.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
65 12 12.00 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankignu
66 19 8.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
67 33 5.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
68 18 4.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
69 11 7.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
70 5 12.50 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 12 6.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
72 39 5.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
73 4 13.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74 13 6.00 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
75 5 12.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
76 15 5.00 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
77 16 10.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankignu
78 7 5.50 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
79 29 6.00 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
80 14 5.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
81 11 7.00 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
82 23 7.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
83 6 11.50 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
84 21 7.50 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
85 9 8.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
86 6 11.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
87 19 4.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
88 21 4.00 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
89 48 5.50 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu