Schmidt Julia

Data wstąpienia
2004-01-21
Data wygaśnięcia
2010-05-31
Rocznik
1995
Suma punktów
1137.00
Liczba startów
95
Ranking-miejsce
58

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 7 10.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 dnf 0.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
6 23 7.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
7 14 11.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
8 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
9 1 18.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 1 18.00 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 2 16.00 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 1 18.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
14 6 11.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
15 6 11.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
16 dnf 0.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
17 dnf 0.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
18 26 6.50 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
19 20 8.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
20 25 6.50 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
21 18 9.00 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
22 dnf 0.00 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
23 16 10.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
24 25 6.50 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
25 20 8.00 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankignu
26 5 12.50 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
27 5 12.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
28 18 9.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
29 19 8.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
30 11 12.50 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
31 11 12.50 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
32 13 11.50 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
33 19 8.50 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
34 15 10.50 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
35 6 17.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
36 3 21.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
37 dnf 0.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
38 5 18.50 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
39 1 18.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
40 13 11.50 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
41 1 18.00 09 - WOM - sl.carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 2 16.00 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 dnf 0.00 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankignu
44 11 7.00 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
45 3 14.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
46 2 23.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
47 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
48 13 11.50 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
49 9 14.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
50 6 17.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
51 17 9.50 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
52 dnf 0.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
53 2 23.50 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
54 5 12.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 4 13.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 4 13.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 4 13.50 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 15 5.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
59 9 8.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
60 dnf 0.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
61 16 10.00 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
62 13 11.50 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
63 14 11.00 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankignu
64 13 11.50 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankignu
65 13 11.50 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
66 12 6.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
67 14 11.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
68 16 10.00 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
69 18 9.00 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
70 10 13.00 02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankignu
71 9 14.00 01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankignu
72 5 6.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
73 1 5.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
74 9 2.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
75 2 16.00 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
76 3 14.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
77 2 16.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
78 5 18.50 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
79 7 16.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
80 dnf 0.00 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankignu
81 13 11.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
82 2 16.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
83 3 14.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
84 3 14.50 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
85 2 16.00 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
86 10 13.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
87 5 18.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
88 2 23.50 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
89 5 12.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90 8 9.50 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
91 6 11.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
92 5 12.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
93 16 10.00 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
94 9 14.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankignu
95 6 6.00 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
96 19 8.50 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
97 24 7.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
98 14 5.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
99 23 7.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
100 10 7.50 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
101 38 5.50 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
102 10 7.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
103 8 9.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
104 19 4.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
105 16 4.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
106 13 11.50 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu