Ruszel Jan

Ruszel Jan

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
916.00
Liczba startów
75
Ranking-miejsce
81
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dsq 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
2 22 7.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
3 18 9.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
4 25 6.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
5 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 14 11.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
8 dsq 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
9 15 10.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
10 dnf 0.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
11 20 8.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
12 8 15.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
13 1 26.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
14
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15
8
9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16
7
10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19
8
9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
20 1 18.00 NPM IV eliminacja Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
21 11 12.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
22
7
16.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
23 3 21.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
24
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
25
1
18.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
26
1
18.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
27
6
17.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
28
15
10.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
29
20
8.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
30
4
7.00 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankignu
31
16
10.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
32 16 10.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
33 26 6.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
34 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
39 14 5.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 14 5.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
42 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
43 6 11.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
44 12 12.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
45 25 6.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
46 17 9.50 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
47 14 11.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
48 4 7.00 Zawody obozowe - ferie Annaberg C Liczone do rankignu
49 19 8.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
50 16 10.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
51 dnf 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53 21 4.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 13 6.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 11 12.50 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
58 9 14.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
59 5 18.50 Koziołek Matołek - 62 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
60 1 10.00 Zawody obozowe San Candido C Liczone do rankignu
61 3 21.50 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
62 10 13.00 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
63 7 16.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
64 2 23.50 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
65 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
66 2 8.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
67 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 3 21.50 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
69 15 10.50 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankignu
70 5 18.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
71 8 15.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
72 11 12.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
73 3 14.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74 4 13.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75 4 13.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76 3 21.50 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
77 1 10.00 05 - Zawody obozowe - przedszkole 1 Zakopane C Liczone do rankignu
78 5 18.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
79 22 7.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
80 21 7.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
81 1 10.00 08 - Zawody obozowe - przedszkole IV Zakopane C Liczone do rankignu
82 6 6.00 07 - Zawody obozowe - przedszkole IV Zakopane C Liczone do rankignu
83 1 10.00 08 - Zawody obozowe - przedszkole IV Zakopane C Liczone do rankignu