Rewerelli Michał

Rewerelli Michał

Pomocnik PZN

Data wstąpienia
2006-09-14
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
1994
Suma punktów
806.50
Liczba startów
81
Ranking-miejsce
90
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
2 dsq 0.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
3
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
4
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
5
7
2.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
6
5
12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
7
6
11.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
8 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
9 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
14 7 10.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
15 44 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
16 37 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
17 7 5.50 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankignu
18 5 6.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
19 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 3 14.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
25 4 13.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
26 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 30 6.00 37 - OOM junior - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
31 22 7.00 38 - OOM junior - dwubój slalomowy Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
32 38 5.50 36 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
33 33 5.50 35 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
34 dnf 0.00 06 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankignu
35 65 9.00 05 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankignu
36 4 13.50 10 - NPM - Eliminacja II Krynica B Liczone do rankignu
37 4 13.50 09 - NPM - Eliminacja I Krynica B Liczone do rankignu
38 38 9.00 02 - Zawody FIS - slalom Spindlerovy
Mlyn
F Liczone do rankignu
39 dnf 0.00 01 - Zawody FIS - slalom Spnidlerovy
Mlyn
F Liczone do rankignu
40 4 7.00 03 - zawody obozowe - slalom Maso
Corto
C Liczone do rankignu
41 3 14.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 dnf 0.00 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankignu
43 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 3 14.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 3 14.50 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 2 16.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 25 6.50 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
48 31 5.50 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
49 28 6.00 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankignu
50 34 5.50 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
51 7 5.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
52 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
53 11 12.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
54 16 10.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
55 17 9.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
56 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
57 15 10.50 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
58 27 6.50 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
59 31 5.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
60 33 5.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
61 18 9.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
62 dnf 0.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
63 5 12.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
64 2 8.50 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankignu
65 30 6.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
66 21 7.50 32 - OOM junior młodszy - slalom Szczyrk A Liczone do rankignu
67 21 7.50 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankignu
68 26 6.50 30 - OOM junior młodszy - supergigant Szczyrk A Liczone do rankignu
69 29 6.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
70 22 7.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
71 28 6.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
72 20 8.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
73 29 6.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
74 20 8.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
75 19 8.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
76 22 7.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
77 4 13.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78 5 12.50 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79 5 12.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
80 5 12.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81 7 10.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
82 6 11.50 02 - NPW I eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
83 9 14.00 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
84 10 13.00 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
85 1 10.00 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom Tonale C Liczone do rankignu
86 4 7.00 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
87 5 3.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
88 4 7.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
89 7 2.50 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu