Rewerelli Melania

Rewerelli Melania

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2006-09-22
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
2429.00
Liczba startów
168
Ranking-miejsce
10
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
2 10 13.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
3 14 11.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 19 8.50 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
5 13 11.50 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
6 16 10.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
7 20 8.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
8 18 9.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
9 19 8.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
10 17 9.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
11 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankignu
12 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) Harenda A Liczone do rankignu
13 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankignu
14 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda A Liczone do rankignu
15 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
16 2 16.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
17 18 9.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
18 19 8.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
19 DNF 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
20 12 12.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
21 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
22 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
23 13 11.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankignu
24 16 10.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankignu
25 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
28 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 11 12.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
32 dsq 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
33 3 21.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
34 5 18.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
35 3 21.50 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
36 5 18.50 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
37 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
38 1 18.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
39 6 17.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
40 4 20.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
41 6 17.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
42 4 20.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
43 dsq 0.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
44 3 21.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
45 3 21.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
46 3 14.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
47 3 14.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
48 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
53 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57
16
10.00 MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) Ździar A Liczone do rankignu
58
7
16.00 MPP - Finał Puchar KS Narciarnia (GS) Kluszkowce A Liczone do rankignu
59
4
20.00 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankignu
60
9
14.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankignu
61
10
13.00 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankignu
62
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
63
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
64
10
13.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
65
13
11.50 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
66
17
9.50 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
67 15 10.50 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
68 16 10.00 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankignu
69 DNF 0.00 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankignu
70 14 11.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
71 14 11.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
72
6
11.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
73
6
11.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
74
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
77
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
80
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
82
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
83
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
84 2 23.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
85
5
18.50 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
86 3 21.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
87
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
88
2
16.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
89 1 18.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
90
1
26.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
91
1
10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
92
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
93
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
94
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
95
4
20.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
96
1
26.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
97
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
98
1
26.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
99
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
100
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
101 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
102
3
7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
103 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
104
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
105
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
106
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
107
4
3.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
108
5
12.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
109
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
110
11
12.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
111
8
15.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
112
18
9.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
113
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
114
5
12.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
115
10
13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
116
12
12.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
117
18
9.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
118
4
7.00 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankignu
119
15
10.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
120
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
121
3
14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankignu
122
3
14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankignu
123 10 13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
124 9 14.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
125 3 21.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
126 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
127 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
128 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
129 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
130 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
131 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
132 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
133 12 12.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankignu
134 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
135 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
136 12 12.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
137 30 6.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
138 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
139 9 14.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
140 2 8.50 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankignu
141 10 13.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
142 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
143 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
144 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
145 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
146 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
147 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
148 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
149 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
150 2 16.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
151 1 18.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
152 1 26.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
153 4 20.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
154 3 7.50 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankignu
155 3 21.50 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
156 6 17.00 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
157 5 18.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
158 2 23.50 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
159 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
160 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
161 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
162 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
163 3 21.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
164 3 14.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
165 2 16.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
166 5 18.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
167 3 7.50 07 - zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankignu
168 5 18.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
169 5 18.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
170 8 15.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
171 4 13.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
172 4 13.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
173 5 12.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
174 17 9.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
175 13 11.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
176 1 10.00 04 - Zawody obozowe - Bormio Bormio C Liczone do rankignu
177 5 12.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
178 1 10.00 03 - Zawody obozowe -Bormio - gigant Isolaccia C Liczone do rankignu
179 1 10.00 05 - Zawody obozowe - San Lugano - gigant San
Lugano
C Liczone do rankignu
180 7 5.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
181 5 3.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu