Rewerelli Maria

Rewerelli Maria

Stażysta

Data wstąpienia
2006-09-14
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
1198.00
Liczba startów
99
Ranking-miejsce
52
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
2 2 16.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
3
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
4
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
5
3
14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
6
3
14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
7
2
4.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
8
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
9
2
16.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
10 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
11 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
12 13 17.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
13 19 14.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
14 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankignu
15 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
16 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 12 12.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
19 12 12.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
20 2 16.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
21 1 18.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
22 11 12.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
23 11 12.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
24 9 14.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
25 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
26 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - slalom Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
27 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - dwubój slalomowy Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
28 16 10.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy- gigant II Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
29 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - gigant I Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
30 18 9.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
31 11 12.50 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
32 34 9.00 Zawody FIS - gigant Ricky F Liczone do rankignu
33 32 9.00 Zawody FIS - slalom Ricky F Liczone do rankignu
34 18 9.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
35 7 16.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
36 15 10.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
37 11 12.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
38 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 15 10.50 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
44 17 9.50 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
45 16 10.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
46 2 16.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
47 1 18.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
48 18 9.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
49 22 7.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
50 21 7.50 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
51 dnf 0.00 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankignu
52 15 10.50 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
53 21 7.50 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
54 23 7.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
55 9 14.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
56 19 8.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
57 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
58 13 11.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
59 14 11.00 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
60 4 13.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 5 6.50 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankignu
62 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63 3 14.50 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
64 2 16.00 06 - WOM - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65 6 11.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
66 15 10.50 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
67 13 11.50 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
68 13 11.50 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
69 11 12.50 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
70 15 10.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
71 4 7.00 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
72 7 16.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
73 11 12.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
74 12 12.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
75 14 11.00 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
76 7 16.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
77 6 17.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
78 14 11.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
79 9 14.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
80 15 10.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
81 12 12.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
82 13 11.50 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
83 4 13.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
84 19 8.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
85 14 11.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
86 16 10.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
87 7 16.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
88 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
89 7 16.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
90 18 9.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
91 16 10.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
92 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
93 7 10.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
94 5 12.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
95 6 11.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
96 14 11.00 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
97 7 10.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
98 13 11.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
99 10 13.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
100 4 7.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
101 2 8.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
102 12 12.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
103 4 3.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
104 1 10.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
105 2 4.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu