Ratajczyk Karolina

Ratajczyk Karolina

Rocznik: 2003
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2011-09-14
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
1549.50
Liczba startów
105
Ranking-miejsce
33
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 16 10.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
2 20 8.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
3 3 21.50 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 16 10.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
5 16 10.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
6 9 14.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
7 19 8.50 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
8 13 11.50 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
9 13 11.50 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
10 15 10.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
11 22 7.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
12 15 10.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
13 16 10.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
14 16 10.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
15 21 7.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
16 19 8.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
17 11 12.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
18 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
19 14 11.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
20 14 11.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
21 4 13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
22 7 10.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
23 14 11.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
24 7 16.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
25 3 21.50 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
26 12 12.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
27 10 13.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
28 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
31 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34
1
18.00 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
35
2
16.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
36 2 23.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
37
3
21.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
38
2
23.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
39
2
23.50 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
40
4
20.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
41
1
26.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
42
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
43
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
44
1
26.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
45 4 20.00 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankignu
46
3
21.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
47
2
8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
48 3 21.50 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
49 3 21.50 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
50
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52
2
8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
53
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
58
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 2 16.00 NPM III eliminacja Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
60
5
18.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
61
5
12.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
62
3
14.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
63
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
64
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
65
3
14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
66
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
67 dnf 0.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
68
16
10.00 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
69
7
16.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
70
5
18.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
71
8
15.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
72
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74
6
6.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
75
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
76
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
77
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79
1
5.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
80
7
10.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81
8
9.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
82
1
26.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
83
4
20.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
84
4
20.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
85
5
18.50 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankignu
86
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
87
1
26.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
88
1
26.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
89
4
20.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
90
3
21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
91 5 18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
92 6 17.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
93 1 26.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
94 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
95 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
96 20 4.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
97 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
98 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
99 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
100 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
101 dsq 0.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankignu
102 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
103 8 15.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
104 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
105 5 18.50 Koziołek Matołek - 63 Memoriał K. Makuszyńskiego Zakopane A Liczone do rankignu
106 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
107 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
108 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
109 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
110 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111 14 5.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu