Rafalska Matylda

Rafalska Matylda

Rocznik: 2003
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2010-12-29
Data wygaśnięcia
2015-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
602.00
Liczba startów
37
Ranking-miejsce
118
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
1
26.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
2
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
5
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6
23
7.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
7
2
8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
8
9
14.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
9
5
6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
10
6
17.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankignu
11
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
12
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
13
2
23.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
14
6
6.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankignu
15
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
16 3 21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
17 4 20.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
18 3 21.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
19 dns 0.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
22 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 1 26.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
27 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
28 3 21.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
29 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
30 6 11.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
31 9 8.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
32 1 26.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
33 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
36 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 2 8.50 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankignu
41 15 10.50 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu