Pszczółkowski Igor

Pszczółkowski Igor

Junior młodszy
rocznik-2000
trener-Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2007-02-10
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
2000
Suma punktów
1365.00
Liczba startów
128
Ranking-miejsce
39
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 26 6.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
2 24 7.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
3 13 11.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
4 22 7.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
5 8 15.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
6 21 7.50 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
7 4 20.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
8 12 12.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
9 12 12.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
10 18 9.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
11 15 10.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
12 3 14.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
13 6 11.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
14 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
23 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24
18
9.00 MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) Ździar A Liczone do rankignu
25
13
11.50 MPP - Finał Puchar KS Narciarnia (GS) Kluszkowce A Liczone do rankignu
26 dnf 0.00 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankignu
27
19
8.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankignu
28
20
8.00 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankignu
29
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
30
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
31
21
7.50 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
32
14
11.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
33 22 7.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
34 21 7.50 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
35 22 7.00 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankignu
36 16 10.00 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankignu
37 22 7.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
38 20 8.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
39
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 22 7.00 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankignu
49 15 10.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
50 18 9.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankignu
51
5
12.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
52
6
11.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
53 4 7.00 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankignu
54
3
14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
55
3
14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
56 24 7.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
57 20 8.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
58 27 6.50 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
59 21 7.50 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
60 20 8.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankignu
61 24 7.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankignu
62
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
64 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
65
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
66
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
67
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73
7
10.50 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankignu
74
7
10.50 Narciarski Puchar Mazowsza III Jurgów B Liczone do rankignu
75 18 9.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankignu
76
5
12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
77
5
12.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
78 23 7.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankignu
79 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankignu
80
35
5.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
81
24
7.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
82
32
5.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
83
28
6.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
84 27 6.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
85 17 9.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankignu
86 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
87 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
88 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
89 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
92 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
93 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
94 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
95 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
96 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
97 24 7.00 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankignu
98 22 7.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankignu
99 23 7.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankignu
100 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
101 27 6.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
102 35 5.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
103 21 7.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
104 26 6.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
105 35 5.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
106 35 5.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
107 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
108 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
109 6 6.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
110 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
113 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
114 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
115 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
116 18 9.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
117 5 6.50 Zawody obozowe San Candido C Liczone do rankignu
118 21 7.50 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
119 15 10.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
120 18 9.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
121 7 5.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
122 7 10.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
123 12 6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
124 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
125 7 10.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
126 18 9.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
127 10 7.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
128 13 6.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
129 27 6.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
130 9 8.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
131 12 6.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
132 10 7.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
133 13 11.50 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
134 3 7.50 03 - Zawody obozowe -Bormio - gigant Isolaccia C Liczone do rankignu