Poppe Mateusz

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2009-05-03
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
732.50
Liczba startów
82
Ranking-miejsce
100
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 DSQ 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
2 25 6.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
3 33 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
4 27 6.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
5 14 5.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
6 13 6.00 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
7 24 7.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
8
23
7.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
9 23 7.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
10
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
11
8
9.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
12
5
12.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
13
3
21.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
14
3
7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
15
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
16
14
5.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
17
12
6.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
18
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
19
16
10.00 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
20
13
11.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
21
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
22
7
16.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
23
9
8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
26
4
3.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
27
15
10.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
28
9
8.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
29
10
7.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
30
33
5.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
31
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
32
31
5.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
33
6
6.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankignu
34
11
12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
35 14 11.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
36 22 7.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
37 7 16.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
38 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
39 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
42 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
45 4 13.50 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
46 9 8.50 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
47 13 11.50 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
48 25 6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankignu
49 17 9.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
50 29 6.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
51 22 7.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
52 25 6.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
53 5 6.50 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankignu
54 9 14.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
55 10 7.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
56 10 7.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
57 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 12 6.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 13 6.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 12 6.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63 6 11.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
64 8 9.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
65 14 11.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
66 40 5.50 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
67 9 4.50 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankignu
68 15 10.50 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
69 10 13.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
70 9 14.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
71 7 10.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72 6 6.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
73 9 8.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74 15 5.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75 16 10.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
76 17 9.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
77 6 6.00 07 - zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankignu
78 20 8.00 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
79 21 7.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
80 9 8.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81 15 5.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
82 15 5.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83 8 9.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
84 9 8.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
85 18 9.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
86 3 7.50 04 - Zawody obozowe - Bormio Bormio C Liczone do rankignu