Poppe Maria

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2015-05-31
Rocznik
1995
Suma punktów
1690.50
Liczba startów
126
Ranking-miejsce
27

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
5
12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
2
4
13.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
3
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
4
4
13.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
5 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
6 dsq 0.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 1 18.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
9 1 18.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
10 23 12.00 Zawody FIS - slalom Białka F Liczone do rankignu
11 17 15.00 Zawody FIS - slalom Białka F Liczone do rankignu
12 13 17.00 Zawody FIS - slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
13 14 16.50 Zawody FIS - slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
14 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 81 9.00 09 - Zawody FIS - supergigant Val d Isere F Liczone do rankignu
20 66 9.00 08 - Zawody FIS - slalom Val d Isere F Liczone do rankignu
21 8 15.00 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
22 10 13.00 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
23 12 12.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
24 6 17.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
25 7 16.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
26 11 12.50 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankignu
27 16 10.00 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
28 5 18.50 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
29 17 9.50 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
30 dnf 0.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
31 7 16.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
32 8 15.00 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
33 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
34 4 20.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
35 9 14.00 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
36 6 17.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
37 6 17.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
38 3 14.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 1 10.00 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankignu
40 4 13.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 2 16.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
42 2 16.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
43 dnf 0.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
44 dnf 0.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
45 10 13.00 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
46 dnf 0.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
47 7 16.00 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
48 11 12.50 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
49 22 7.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
50 12 12.00 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
51 15 10.50 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
52 17 9.50 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
53 13 11.50 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankignu
54 11 7.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
55 3 14.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
56 6 6.00 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
57 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
58 5 18.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
59 10 13.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
60 7 16.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
61 10 13.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
62 10 13.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
63 21 7.50 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
64 27 10.00 15 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - gigant Abetone F Liczone do rankignu
65 18 14.50 14 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - slalom Abetone F Liczone do rankignu
66 4 13.50 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
67 2 16.00 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
68 dnf 0.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
69 6 17.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
70 3 21.50 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
71 7 16.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
72 2 16.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
73 2 23.50 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
74 1 18.00 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75 1 18.00 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76 dnf 0.00 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankignu
77 5 12.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
78 11 7.00 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
79 3 21.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
80 5 18.50 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
81 dnf 0.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
82 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
83 9 14.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
84 4 20.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
85 13 11.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
86 7 16.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
87 1 18.00 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
88 1 18.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
89 1 18.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
90 7 16.00 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
91 11 12.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
92 3 14.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
93 2 16.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
94 3 21.50 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
95 1 18.00 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
96 6 17.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
97 1 10.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
98 9 14.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
99 5 18.50 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
100 1 10.00 02-Obóz Sylwestrowy - gigant Nowy
Targ
C Liczone do rankignu
101 10 7.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
102 4 13.50 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
103 7 10.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
104 8 9.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
105 15 10.50 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
106 17 9.50 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
107 5 6.50 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankignu
108 15 10.50 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
109 9 8.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
110 8 9.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
111 21 7.50 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
112 5 12.50 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
113 10 13.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
114 11 7.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
115 7 10.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
116 5 18.50 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
117 8 15.00 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
118 13 6.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
119 11 7.00 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
120 6 17.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
121 13 6.00 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
122 6 17.00 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankignu
123 19 4.00 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
124 5 18.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
125 4 7.00 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
126 3 7.50 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
127 5 18.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
128 3 14.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
129 1 18.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
130 7 10.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
131 4 7.00 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankignu
132 31 5.50 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
133 6 17.00 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankignu
134 5 6.50 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankignu
135 5 6.50 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankignu
136 5 6.50 Religa Cup 2003 Warszawa C Liczone do rankignu
137 8 9.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
138 6 6.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu