Poppe Grzegorz

Junior Młodszy
rocznik-1998
trener-Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2004-12-15
Data wygaśnięcia
2015-05-31
Rocznik
1998
Suma punktów
715.00
Liczba startów
86
Ranking-miejsce
103

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 5 6.50 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankignu
2 dnf 0.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
3 22 7.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
4
3
14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
5
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
6 30 6.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankignu
7 27 6.50 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankignu
8 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
9 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankignu
10 24 7.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - GS Harenda A Liczone do rankignu
11 20 8.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankignu
12
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
13
1
18.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
14 22 7.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS Ustrzyki A Liczone do rankignu
15 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL Ustrzyki A Liczone do rankignu
16 23 7.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG Ustrzyki A Liczone do rankignu
17 21 7.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SC Ustrzyki A Liczone do rankignu
18 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankignu
19 15 10.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankignu
20
4
7.00 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankignu
21
20
8.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - GS Ustrzyki A Liczone do rankignu
22 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - SL Ustrzyki A Liczone do rankignu
23 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
24 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 21 7.50 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankignu
27 38 5.50 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankignu
28 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
29 27 6.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
30 3 7.50 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankignu
31 43 5.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
32 34 5.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
33 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
36 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 21 7.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
43 20 8.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
44 9 8.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
45 20 4.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
46 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
47 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
48 4 7.00 Zawody obozowe - gigant San Candido C Liczone do rankignu
49 10 13.00 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Czarna Góra A Liczone do rankignu
50 13 11.50 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
51 20 8.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
52 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53 7 10.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 12 6.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 32 5.50 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
58 29 6.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
59 4 7.00 06 - zawody obozowe San
Candido
C Liczone do rankignu
60 24 7.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
61 21 7.50 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
62 30 6.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
63 24 7.00 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
64 15 10.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
65 8 9.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
66 4 7.00 02 - zawody obozowe - slalom Hintertux C Liczone do rankignu
67 8 9.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 11 7.00 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 10 7.50 03 - WOM - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70 8 9.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 8 9.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
72 16 4.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
73 30 6.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankignu
74 27 6.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
75 18 9.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
76 35 5.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
77 15 5.00 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
78 12 6.50 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
79 10 7.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
80 38 5.50 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankignu
81 51 5.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
82 22 3.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
83 13 6.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
84 25 3.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
85 32 5.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
86 25 6.50 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
87 41 5.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
88 6 6.00 02-Obóz Sylwestrowy - gigant Nowy
Targ
C Liczone do rankignu
89 9 8.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90 8 5.00 C16-Obóz 06 - Przedszkole Narciarskie II - Zakop. Zakopane C Liczone do rankignu
91 7 5.50 C15-Obóz 05 - Przedszkole Narciarskie I - Zakopane Zakopane C Liczone do rankignu
92 21 7.50 A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. Polana Szymoszkowa A Liczone do rankignu
93 14 5.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
94 18 4.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu