Parnas Maja

Parnas Maja

Rocznik: 2001
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2009-10-13
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
737.00
Liczba startów
62
Ranking-miejsce
99
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 24 7.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
2 28 6.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
3
14
11.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
4
22
7.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
5
24
7.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
6 20 8.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
7 21 7.50 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
8 DNF 0.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
9 9 8.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
10
8
9.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
11
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
12
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 dns 0.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
14
4
13.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
17
14
11.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
18
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
19 dnf 0.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
20
12
12.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankignu
21
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
22
10
13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
23
17
9.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
24
3
7.50 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankignu
25 11 12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
26 14 11.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
27 13 11.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
28 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
29 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
30 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 dnf 0.00 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
33 8 15.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
34 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
35 9 14.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
36 9 14.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
37 3 7.50 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankignu
38 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
39 3 14.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
40 3 14.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
41 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
42 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
45 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 13 6.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 6 11.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
50 8 9.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
51 11 12.50 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
52 12 12.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
53 4 7.00 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankignu
54 18 9.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
55 11 12.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
56 17 9.50 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
57 10 7.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 7 16.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
61 9 8.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
62 3 14.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
63 11 12.50 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankignu
64 2 8.50 05 - zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankignu
65 22 7.00 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
66 9 14.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
67 11 12.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
68 3 14.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 5 12.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70 4 13.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu