Ostrowska Katarzyna

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
1994
Suma punktów
3483.50
Liczba startów
238
Ranking-miejsce
5
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
2 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
3 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
4 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
5 1 18.00 NPM IV eliminacja Suche B Liczone do rankignu
6 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
7 1 18.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
8 1 18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
9 1 18.00 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
10
1
18.00 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
11
1
18.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
12
dsq
0.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
13
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
14
1
18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
15
1
18.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
16
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
24
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 1 18.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
27 1 18.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
28
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
36 1 5.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
37
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankignu
38
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza III Jurgów B Liczone do rankignu
39
3
14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
40
1
18.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
41
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankignu
42
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankignu
43 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
52 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53 1 18.00 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
54 1 18.00 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
55 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
56 2 16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
57 2 16.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
58 1 18.00 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
59 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
64 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
66 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
67 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 3 14.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
69 3 14.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
70 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74 17 9.50 37 - OOM junior - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
75 18 9.00 38 - OOM junior - dwubój slalomowy Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
76 23 7.00 36 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
77 24 7.00 35 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
78 40 9.00 06 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankignu
79 30 9.50 05 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankignu
80 27 10.00 02 - Zawody FIS - slalom Spindlerovy
Mlyn
F Liczone do rankignu
81 22 12.50 01 - Zawody FIS - slalom Spnidlerovy
Mlyn
F Liczone do rankignu
82 1 18.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83 1 10.00 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankignu
84 1 18.00 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
85 1 18.00 06 - WOM - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
86 3 14.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
87 1 18.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
88 1 18.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
89 9 14.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
90 22 7.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
91 10 13.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
92 12 12.00 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
93 4 20.00 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
94 3 21.50 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
95 7 16.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
96 17 9.50 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
97 9 14.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
98 12 12.00 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankignu
99 4 20.00 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
100 1 18.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
101 1 18.00 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
102 1 10.00 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
103 6 17.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
104 11 12.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
105 7 16.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
106 9 14.00 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
107 6 17.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
108 6 17.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
109 12 12.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
110 4 20.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
111 6 17.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
112 6 11.50 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
113 3 14.50 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
114 15 10.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
115 13 11.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
116 12 12.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
117 10 13.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
118 7 10.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
119 17 9.50 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
120 3 14.50 09 - WOM - sl.carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
121 3 14.50 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
122 2 8.50 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankignu
123 22 7.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
124 12 12.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Szczyrk A Liczone do rankignu
125 16 10.00 30 - OOM junior młodszy - supergigant Szczyrk A Liczone do rankignu
126 13 11.50 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankignu
127 12 6.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
128 5 12.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
129 11 12.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
130 14 11.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
131 15 10.50 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
132 15 10.50 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
133 17 9.50 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
134 9 14.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
135 14 11.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
136 11 12.50 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
137 2 16.00 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
138 1 18.00 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
139 2 16.00 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
140 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
141 5 18.50 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
142 4 20.00 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
143 5 18.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankignu
144 4 20.00 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankignu
145 3 21.50 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
146 5 12.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
147 5 18.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
148 4 20.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
149 6 17.00 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
150 9 14.00 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
151 5 18.50 02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankignu
152 7 16.00 01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankignu
153 13 17.00 02 - Zawody FIS - Vratna - slalom Vratna F Liczone do rankignu
154 17 15.00 01 - Zawody FIS - Vratna - slalom Vratna F Liczone do rankignu
155 1 18.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
156 2 4.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
157 1 5.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
158 13 6.00 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
159 8 9.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
160 11 7.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
161 26 6.50 18-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
162 17 9.50 17-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
163 1 26.00 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankignu
164 17 9.50 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankignu
165 13 11.50 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankignu
166 6 11.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
167 8 9.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
168 1 18.00 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
169 5 12.50 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankignu
170 5 12.50 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankignu
171 3 14.50 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankignu
172 12 12.00 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
173 14 11.00 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
174 16 10.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
175 1 10.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
176 13 11.50 10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankignu
177 11 12.50 09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankignu
178 9 14.00 08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
179 11 12.50 07-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
180 13 11.50 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankignu
181 18 9.00 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankignu
182 12 12.00 04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
183 12 12.00 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
184 12 12.00 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
185 8 15.00 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
186 3 7.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
187 2 16.00 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
188 1 18.00 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
189 2 16.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
190 1 18.00 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
191 2 23.50 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
192 4 20.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankignu
193 6 17.00 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
194 2 8.50 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
195 4 20.00 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
196 2 8.50 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankignu
197 6 17.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
198 3 14.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
199 2 16.00 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
200 11 12.50 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
201 1 18.00 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
202 5 18.50 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
203 3 7.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
204 2 16.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
205 3 14.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
206 5 18.50 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
207 10 13.00 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
208 4 13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
209 2 16.00 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
210 1 18.00 Finał Family Cup 2004 Niedzica B Liczone do rankignu
211 16 10.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
212 4 13.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
213 5 12.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
214 8 15.00 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
215 6 6.00 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
216 1 10.00 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
217 1 10.00 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
218 7 16.00 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankignu
219 10 13.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
220 2 16.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
221 8 9.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
222 5 6.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
223 7 16.00 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
224 1 18.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
225 2 16.00 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
226 1 10.00 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankignu
227 4 13.50 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
228 4 13.50 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
229 2 23.50 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankignu
230 13 6.00 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
231 4 20.00 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
232 3 21.50 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankignu
233 2 16.00 Family Cup 2003 Warszawa B Liczone do rankignu
234 4 13.50 NPW "DeSki" I eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
235 2 8.50 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankignu
236 2 8.50 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankignu
237 4 20.00 XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja Kaniówka A Liczone do rankignu
238 3 21.50 XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja Kotelnica Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
239 2 8.50 Krompachy 2003 Słowacja C Liczone do rankignu
240 3 14.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
241 2 8.50 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu
242 3 14.50 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu