Oppeln-Bronikowska Monika

Oppeln-Bronikowska Monika

Stażysta

Data wstąpienia
2002-10-01
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
1310.00
Liczba startów
107
Ranking-miejsce
46
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
2
7
2.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
3 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 11 12.50 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
11 21 7.50 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
12 17 9.50 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
13 1 18.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
14 2 16.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
15 19 8.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
16 17 9.50 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
17 22 7.00 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
18 14 11.00 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankignu
19 16 10.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
20 15 10.50 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
21 21 7.50 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
22 18 9.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
23 1 18.00 10 - NPM - Eliminacja II Krynica B Liczone do rankignu
24 1 18.00 09 - NPM - Eliminacja I Krynica B Liczone do rankignu
25 13 11.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
26 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
27 14 11.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
28 15 10.50 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
29 8 15.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
30 11 12.50 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
31 2 16.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 2 8.50 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankignu
33 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 2 16.00 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 2 16.00 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 5 12.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 1 18.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
38 3 14.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
39 9 14.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
40 10 13.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
41 13 11.50 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
42 15 10.50 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
43 23 7.00 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
44 21 7.50 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
45 22 7.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
46 9 8.50 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
47 8 9.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
48 3 7.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
49 10 13.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
50 14 11.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
51 20 8.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
52 19 8.50 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
53 16 10.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
54 15 10.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
55 19 8.50 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
56 dnf 0.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
57 18 9.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
58 4 13.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
59 3 14.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
60 3 14.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
61 11 12.50 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
62 5 18.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
63 2 16.00 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankignu
64 3 21.50 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
65 1 18.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
66 5 18.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
67 11 12.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
68 3 7.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
69 6 6.00 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
70 5 18.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
71 4 20.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
72 1 18.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
73 2 4.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
74 5 12.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
75 7 10.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
76 10 7.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
77 2 16.00 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78 30 6.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
79 4 7.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
80 42 5.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
81 17 9.50 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
82 2 8.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
83 1 18.00 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
84 11 7.00 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
85 1 18.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
86 9 8.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
87 9 14.00 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
88 8 15.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankignu
89 2 23.50 A71-Family Cup 2005 - Finał - gigant Zawoja A Liczone do rankignu
90 6 17.00 A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. Polana Szymoszkowa A Liczone do rankignu
91 10 13.00 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
92 2 8.50 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella,
Włochy
C Liczone do rankignu
93 6 17.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
94 23 3.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
95 13 6.00 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
96 10 13.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
97 3 14.50 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
98 4 20.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
99 2 8.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
100 1 18.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
101 1 18.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
102 20 4.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
103 12 12.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
104 15 10.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
105 6 6.00 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
106 23 7.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
107 9 8.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
108 5 12.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
109 3 14.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu