Olszewski Filip

Olszewski Filip

Rocznik: 2001
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2009-02-12
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
1990.50
Liczba startów
121
Ranking-miejsce
15
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 23.50 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
2 3 21.50 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
3 9 14.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
4 4 20.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
5 9 14.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
6 7 16.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
7 14 11.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
8 11 12.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
9 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankignu
10 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) Harenda A Liczone do rankignu
11 6 17.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankignu
12 3 21.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda A Liczone do rankignu
13 5 18.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
14 4 20.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
15 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
16 dsq 0.00 55. Ski Inter Kriterium 2017 (GS) Říčky v Orlických horách (CZE) F Liczone do rankignu
17 dnf 0.00 55. Ski Inter Kriterium 2017 (SL) Říčky v Orlických horách (CZE) F Liczone do rankignu
18 12 12.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
19 6 17.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
20 6 17.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
21 7 16.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
22 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
23 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
24 DNF 0.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankignu
25 8 15.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankignu
26 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
29 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 dnf 0.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
37 7 16.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
38 16 10.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
39 11 12.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
40 2 16.00 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
41 3 14.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
42 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
47 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50
3
21.50 MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) Ździar A Liczone do rankignu
51 1 26.00 MPP - Finał Puchar KS Narciarnia (GS) Kluszkowce A Liczone do rankignu
52
14
11.00 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankignu
53 dnf 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankignu
54 dnf 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankignu
55 dnf 0.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
56 dnf 0.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
57 1 26.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
58 20 8.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
59 5 18.50 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankignu
60 9 14.00 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankignu
61
dsq
0.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
64 dns 0.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65
6
11.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
66
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
67
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankignu
68
14
11.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
69
3
21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
70
5
18.50 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
71
1
26.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
72
7
16.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankignu
73 dsq 0.00 XXV Liga MOZN - GS Ryterski Raj A Liczone do rankignu
74
3
21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
75
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
76
3
21.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
77
1
10.00 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankignu
78
9
14.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
79
7
16.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
80 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankignu
81
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankignu
82 3 21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
83 4 20.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
84 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
85 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
86 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
87 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
88 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
90 1 18.00 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
91 1 18.00 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
92 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
93 3 21.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankignu
94 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
95 2 23.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
96 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
97 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
98 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Annaberg C Liczone do rankignu
99 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
100 4 13.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
101 2 16.00 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
102 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
103 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
104 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
105 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
106 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
107 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
108 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
109 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
110 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112 6 11.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
113 dnf 0.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
114 8 15.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
115 2 8.50 Zawody obozowe San Candido C Liczone do rankignu
116 10 13.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
117 11 12.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
118 13 6.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
119 6 11.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
120 16 10.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
121 20 8.00 Euro-Ski-Cup - gigant Saalbach A Liczone do rankignu
122 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
123 4 7.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
124 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
125 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
126 1 26.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
127 3 21.50 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
128 4 20.00 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankignu
129 6 17.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
130 26 6.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
131 1 26.00 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
132 3 21.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
133 2 23.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
134 1 18.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
135 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
136 3 14.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
137 4 20.00 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
138 5 18.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
139 18 9.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankignu
140 1 10.00 04 - Zawody obozowe - Bormio Bormio C Liczone do rankignu