Nowosad Albert

Data wstąpienia
2006-09-14
Data wygaśnięcia
2014-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
1323.50
Liczba startów
116
Ranking-miejsce
45

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 10.00 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankignu
2
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
7
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8
1
5.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
9
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 dnf 0.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
12
4
13.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
13 117.83 17.50 Zawody FIS - SL Krynica FIS Liczone do rankignu
14 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Krynica FIS Liczone do rankignu
15 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
18 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
21 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 dnf 0.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
27 6 11.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
28 41 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
29 28 10.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
30 5 6.50 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankignu
31 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
33 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 19 8.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
39 28 6.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
40 7 10.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
41 6 11.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
42 27 6.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
43 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
44 23 7.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
45 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
46 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - slalom Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
47 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - dwubój slalomowy Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
48 33 5.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy- gigant II Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
49 32 5.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - gigant I Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
50 12 12.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
51 12 12.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
52 7 16.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
53 30 6.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
54 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 35 5.50 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
60 20 8.00 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
61 33 5.50 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
62 5 12.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
63 5 12.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
64 34 5.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
65 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
66 dnf 0.00 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
67 dnf 0.00 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankignu
68 20 8.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
69 38 5.50 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
70 39 5.50 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
71 27 6.50 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
72 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
73 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
74 28 6.00 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
75 dnf 0.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
76 15 10.50 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
77 3 14.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78 5 6.50 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankignu
79 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
80 1 18.00 06 - WOM - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81 2 16.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
82 1 18.00 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83 6 11.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
84 19 8.50 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
85 18 9.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
86 24 7.00 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
87 16 10.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
88 36 5.50 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
89 38 5.50 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
90 25 6.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
91 5 6.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
92 4 20.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
93 7 16.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
94 15 10.50 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
95 10 13.00 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
96 26 6.50 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
97 14 11.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
98 15 10.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
99 26 6.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
100 28 6.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
101 19 8.50 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
102 12 6.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
103 36 5.50 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
104 10 13.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankignu
105 6 11.50 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
106 3 14.50 09 - WOM - sl.carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
107 11 12.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
108 31 5.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
109 18 9.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
110 12 12.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
111 11 12.50 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
112 19 8.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
113 21 7.50 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
114 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
115 4 13.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
116 4 13.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
117 2 16.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
118 13 11.50 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
119 9 14.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
120 5 12.50 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankignu
121 12 12.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
122 4 13.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
123 22 7.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
124 2 23.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
125 2 8.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
126 3 21.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
127 9 14.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
128 3 14.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
129 1 5.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
130 2 8.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
131 3 3.50 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu