Mielczarek Kacper

Data wstąpienia
2006-02-05
Data wygaśnięcia
2016-05-31
Rocznik
2000
Suma punktów
840.00
Liczba startów
64
Ranking-miejsce
88

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 22 7.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
2 23 7.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
3 16 10.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
4 19 8.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
5 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
6 2 16.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
7
dnf
0.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
8
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
9
16
10.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
10 dsq 0.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
11 16 10.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
12 dnf 0.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
13 dnf 0.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
14 DNF 0.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
15 5 12.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
16
dnf
0.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
17 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
18 19 8.50 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
19
24
7.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
20 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
21
18
9.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
22 34 5.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
23 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
26 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 1 18.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
29 2 16.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
30 2 23.50 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
31 3 21.50 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
32 3 7.50 Zawody obozowe San Candido C Liczone do rankignu
33 12 12.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
34 10 13.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
35 7 16.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
36 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 2 8.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
38 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 7 16.00 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankignu
42 8 15.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
43 16 10.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
44 16 10.00 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
45 7 10.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 4 13.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 7 10.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 3 14.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
49 2 16.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
50 3 21.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
51 6 17.00 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
52 7 16.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
53 5 18.50 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankignu
54 7 16.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
55 9 14.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
56 2 8.50 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankignu
57 6 17.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
58 8 15.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
59 6 17.00 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica A Liczone do rankignu
60 1 10.00 03 - Zawody obozowe -Bormio - gigant Isolaccia C Liczone do rankignu
61 13 11.50 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankignu
62 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63 2 23.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
64 31 5.50 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
65 8 15.00 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
66 1 18.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
67 1 5.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
68 1 10.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
69 1 5.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
70 2 23.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
71 4 20.00 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
72 4 7.00 05- Przedszkole Narciarskie II - Basieńka Zakopane C Liczone do rankignu