Michałowska Aleksandra

Michałowska Aleksandra

Rocznik: 2003
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2011-09-24
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
1337.50
Liczba startów
103
Ranking-miejsce
43
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 4 13.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 23 7.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
11 25 6.50 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
12 20 8.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
13 27 6.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
14 dnf 0.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
15 19 8.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
16 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
17 2 16.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
18 dsq 0.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
19 15 10.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
20 20 8.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
21 21 7.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
22 19 8.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
23 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
24 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
25 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 6 11.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
30 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 21 7.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
36 22 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
37 8 9.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
38 12 6.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
39 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
45 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49
10
13.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
50 12 12.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
51
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53
6
6.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
54
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
59
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 20 8.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
61
12
12.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
62
9
8.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
63
10
7.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
64
6
11.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
65
7
10.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
66
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
67
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
68
12
12.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
69
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70
8
9.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
72
7
5.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
73
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
74
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
77
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78
8
9.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79
1
26.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
80 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankignu
81 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankignu
82 2 23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
83 2 23.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
84 2 23.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
85 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
86 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
87 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
88 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
92 2 16.00 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
93 dsq 0.00 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
94 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
95 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
96 1 18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
97 1 26.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
98 5 18.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
99 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
100 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
101 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankignu
102 1 26.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
103 7 10.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
104 6 11.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
105 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
106 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
107 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
108 9 4.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
109 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
110 16 4.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu