Matejek Michał

Data wstąpienia
2011-09-03
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
459.50
Liczba startów
71
Ranking-miejsce
140

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 45 5.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
2 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
3 25 6.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
4 41 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
5 27 6.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
6 41 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
7 46 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
8 56 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
9 51 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
10 52 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
11 27 3.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
12 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
13 27 6.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
14 dsq 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
15 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 10 7.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 13 6.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 dsq 0.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 7 10.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 10 7.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 14 11.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
24 32 5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankignu
25 18 9.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
26 43 5.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
27 27 6.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
28 38 5.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
29 41 5.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
30 6 6.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
31 11 12.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
32 11 7.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
33 10 7.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
34 21 7.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
35 DSQ 0.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
36 20 8.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
37 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 13 6.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 13 6.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 15 5.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
41 14 5.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 14 5.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
43 14 2.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
44 19 8.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
45 19 4.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 16 4.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 26 3.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 23 3.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 14 5.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50 22 3.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
51 22 3.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52 14 5.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
53
29
6.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
54
18
9.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
55
19
8.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
56
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57
22
3.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58
9
4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
59
21
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60
19
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63
10
4.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
64
34
5.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
65 dsq 0.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
66
15
5.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
67
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 13 2.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
69 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70
22
3.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71
18
4.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72
17
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73
25
6.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
74
8
9.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankignu
75
1
10.00 Zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankignu
76
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
77 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78 12 6.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
80 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81 2 8.50 Zawody obozowe - przedszkole III Zakopane C Liczone do rankignu
82 2 8.50 Zawody obozowe - ferie Isolaccia C Liczone do rankignu