Małkowski Krzysztof

Małkowski Krzysztof

Junior
rocznik-1996

Data wstąpienia
2006-09-20
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
1392.50
Liczba startów
95
Ranking-miejsce
38
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 113.39 18.50 Zawody FIS - SL Zakopane FIS Liczone do rankignu
2 16 10.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy Zakopane A Liczone do rankignu
3 23 7.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Zakopane A Liczone do rankignu
4 95.02 26.50 Zawody FIS - SL Zakopane FIS Liczone do rankignu
5 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Zakopane A Liczone do rankignu
6 98.05 24.50 Zawody FIS - SL Białka Tatrzańska FIS Liczone do rankignu
7 102.45 21.50 Zawody FIS - SL Białka Tatrzańska FIS Liczone do rankignu
8 17 9.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SC Ustrzyki A Liczone do rankignu
9 19 8.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG Ustrzyki A Liczone do rankignu
10 19 8.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS Ustrzyki A Liczone do rankignu
11 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL Ustrzyki A Liczone do rankignu
12 100.64 22.50 Zawody FIS - SL Krynica FIS Liczone do rankignu
13 dsq 0.00 Zawody FIS - SL Krynica FIS Liczone do rankignu
14 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Limanowa FIS Liczone do rankignu
15 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Limanowa FIS Liczone do rankignu
16 139.1 14.50 Zawody FIS - GS Albrechtice v Jizerskych horach FIS Liczone do rankignu
17 157.41 12.00 Zawody FIS - GS Albrechtice v Jizerskych horach FIS Liczone do rankignu
18 64 9.00 Zawody FIS - Slalom Szczyrbskie Pleso F Liczone do rankignu
19 45 9.00 Zawody FIS - Slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
20 dsq 0.00 Zawody FIS - Slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
21 34 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
22 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
23 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankignu
24 70 9.00 Zawody FIS - super gigant Val d Isere F Liczone do rankignu
25 52 9.00 Zawody FIS - slalom Val d Isere F Liczone do rankignu
26 7 16.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
27 4 20.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
28 1 18.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
29 1 18.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
30 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
31 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
32 12 12.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
33 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
34 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - slalom Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
35 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy- gigant II Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
36 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - dwubój slalomowy Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
37 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - gigant I Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
38 6 17.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
39 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
40 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
41 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
42 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
43 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
44 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 7 16.00 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
50 11 12.50 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
51 16 10.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
52 9 14.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
53 11 12.50 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
54 11 12.50 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankignu
55 9 14.00 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
56 6 17.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
57 9 14.00 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
58 10 13.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
59 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
60 6 17.00 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
61 17 9.50 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
62 12 12.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
63 6 17.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
64 8 15.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
65 5 12.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
66 2 16.00 06 - WOM - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
67 8 9.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 4 13.50 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 3 14.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
70 9 14.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
71 5 18.50 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
72 dnf 0.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
73 dnf 0.00 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
74 7 16.00 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
75 19 8.50 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
76 9 14.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
77 1 10.00 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
78 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
79 3 21.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
80 9 14.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
81 2 23.50 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
82 4 20.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
83 2 23.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
84 4 20.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
85 9 14.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
86 7 16.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
87 4 20.00 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
88 1 18.00 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89 2 16.00 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90 10 13.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
91 10 13.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
92 7 16.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
93 10 13.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
94 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
95 9 14.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
96 4 20.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
97 dnf 0.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
98 10 13.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
99 5 18.50 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
100 dnf 0.00 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankignu
101 7 16.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
102 5 12.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
103 13 11.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
104 18 9.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
105 2 8.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
106 3 7.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
107 8 15.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
108 5 12.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
109 2 4.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
110 4 7.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
111 2 4.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu