Malarski Mateusz

Malarski Mateusz

Pomocnik PZN

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2014-05-31
Rocznik
1993
Suma punktów
1078.00
Liczba startów
123
Ranking-miejsce
63
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
8
2.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
2 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
5 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 14 5.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 28 6.00 37 - OOM junior - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
13 21 7.50 38 - OOM junior - dwubój slalomowy Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
14 39 5.50 36 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
15 34 5.50 35 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
16 63 9.00 06 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankignu
17 62 9.00 05 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankignu
18 5 12.50 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
19 4 13.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
20 3 7.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
21 29 6.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
22 26 6.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
23 16 10.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
24 16 10.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
25 3 14.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
26 2 16.00 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 2 16.00 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 3 7.50 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankignu
29 19 8.50 33 - OOM junior młodszy - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
30 10 13.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Szczyrk A Liczone do rankignu
31 23 7.00 30 - OOM junior młodszy - supergigant Szczyrk A Liczone do rankignu
32 15 10.50 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankignu
33 25 6.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
34 21 7.50 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
35 dnf 0.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
36 14 11.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
37 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
38 31 5.50 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
39 15 10.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
40 9 14.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
41 4 13.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 2 16.00 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 4 13.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 37 5.50 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
46 37 5.50 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
47 42 5.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankignu
48 40 5.50 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankignu
49 9 8.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
50 5 12.50 02 - NPW I eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
51 30 6.00 37 - OOM junior młodszy - superkombinacja Kasprowy A Liczone do rankignu
52 30 6.00 36 - OOM junior młodszy - slalom Kasprowy A Liczone do rankignu
53 35 5.50 35 - OOM junior młodszy - supergigant Kasprowy A Liczone do rankignu
54 22 7.00 34 - OOM junior młodszy - gigant Kasprowy A Liczone do rankignu
55 2 8.50 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom Tonale C Liczone do rankignu
56 3 7.50 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
57 1 18.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
58 3 7.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
59 5 3.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
60 6 11.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
61 3 14.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
62 7 10.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
63 22 7.00 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankignu
64 15 10.50 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankignu
65 11 7.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
66 13 6.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
67 6 11.50 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankignu
68 7 10.50 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankignu
69 5 12.50 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankignu
70 35 5.50 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
71 32 5.50 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
72 2 8.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
73 37 5.50 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankignu
74 dnf 0.00 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankignu
75 29 6.00 04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
76 39 5.50 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
77 32 5.50 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
78 29 6.00 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
79 4 7.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
80 7 10.50 B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81 5 12.50 B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
82 15 5.00 B06-Próba szybkościowa - Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
83 33 5.50 A46-Puchar Polski 16 - Puchar Dynastara - slalom Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
84 39 5.50 A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant Zakopane - Kasprowy A Liczone do rankignu
85 35 5.50 A44-Puchar Polski 14 - Puchar Rossignola - gigant Krynica A Liczone do rankignu
86 30 6.00 A43-Puchar Polski 13 - Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
87 6 11.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
88 9 8.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
89 40 5.50 A40-Puchar Polski 10 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankignu
90 35 5.50 A39-Puchar Polski 09 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankignu
91 35 5.50 A38-Puchar Polski 08 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankignu
92 39 5.50 A37-Puchar Polski 07 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankignu
93 3 7.50 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankignu
94 26 6.50 A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
95 39 5.50 A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
96 36 5.50 A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
97 21 7.50 A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
98 23 7.00 A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
99 3 7.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
100 5 12.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
101 3 14.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
102 13 11.50 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
103 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
104 7 10.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
105 8 9.50 Finał Family Cup 2004 Niedzica B Liczone do rankignu
106 16 10.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
107 26 6.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
108 2 8.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
109 13 2.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
110 13 11.50 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankignu
111 23 7.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
112 4 13.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
113 5 12.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
114 3 7.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
115 45 5.50 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
116 1 18.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
117 9 8.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
118 12 6.50 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
119 10 7.50 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
120 36 5.50 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankignu
121 13 6.00 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
122 4 7.00 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankignu
123 1 10.00 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankignu
124 15 1.50 Religa Cup 2003 Warszawa C Liczone do rankignu
125 13 6.00 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
126 6 6.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu
127 13 6.00 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu