Madler Jędrzej

Data wstąpienia
2006-10-03
Data wygaśnięcia
2015-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
1004.00
Liczba startów
97
Ranking-miejsce
68

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3
3
14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
4
2
16.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
5
3
7.50 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankignu
6 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
12 49 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
13 34 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
14 6 6.00 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankignu
15 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 7 5.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
18 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 21 7.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - slalom Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
25 19 8.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - dwubój slalomowy Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
26 28 6.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy- gigant II Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
27 30 6.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - gigant I Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
28 30 6.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
29 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
30 26 6.50 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
31 31 5.50 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
32 19 8.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
33 25 6.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
34 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 42 5.50 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
40 30 6.00 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
41 38 5.50 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
42 4 13.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
43 4 13.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
44 27 6.50 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankignu
45 35 5.50 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
46 19 8.50 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
47 40 5.50 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
48 37 5.50 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
49 26 6.50 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
50 36 5.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
51 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
52 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
53 4 7.00 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankignu
54 4 13.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 3 14.50 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 7 10.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 3 14.50 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 5 12.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
59 12 12.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
60 10 13.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
61 17 9.50 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
62 dnf 0.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
63 23 7.00 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
64 34 5.50 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
65 3 7.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
66 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
67 dnf 0.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
68 9 14.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
69 12 12.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
70 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
71 21 7.50 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
72 18 9.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
73 10 13.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
74 22 7.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
75 16 10.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
76 18 9.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
77 11 7.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
78 35 5.50 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
79 28 6.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankignu
80 5 12.50 08 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81 3 14.50 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
82 18 9.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
83 23 7.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
84 12 12.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
85 9 14.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
86 5 18.50 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
87 25 6.50 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
88 3 21.50 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
89 17 9.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
90 23 7.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
91 6 11.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
92 8 9.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
93 dnf 0.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
94 4 13.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
95 17 9.50 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
96 13 11.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
97 33 5.50 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
98 3 14.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
99 12 12.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
100 14 11.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
101 11 12.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
102 4 20.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
103 2 16.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
104 6 2.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
105 9 4.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
106 4 3.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu