Madler Franciszek

Madler Franciszek

Junior młodszy
rocznik-1999
trener-Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2007-10-23
Data wygaśnięcia
2015-05-31
Rocznik
1999
Suma punktów
1103.50
Liczba startów
83
Ranking-miejsce
62
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
9
14.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
2
6
17.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
3 9 14.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
4 7 16.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
5 9 14.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
6 11 12.50 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
7
2
16.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
8
2
16.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
9
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
13 20 8.00 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankignu
14 16 10.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
15 19 8.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankignu
16 4 7.00 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankignu
17 22 7.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
18 16 10.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
19 27 6.50 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
20 dnf 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
21
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
26
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27
8
15.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankignu
28 17 9.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - GS Harenda A Liczone do rankignu
29 5 18.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankignu
30
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
31
2
16.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
32 9 14.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankignu
33 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankignu
34
2
8.50 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankignu
35
12
12.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
36
3
21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
37
10
13.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
38
11
12.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
39 7 16.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
40 dsq 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankignu
41 dns 0.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 dns 0.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
44 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
46 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50 dsq 0.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
51 17 9.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
52 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankignu
53 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
54 9 14.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
55 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
58 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 13 6.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
64 23 7.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
65 30 6.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
66 11 7.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
67 10 7.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
68 15 10.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
69 16 10.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
70 22 7.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
71 18 9.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
72 12 12.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
73 12 12.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
74 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
75 9 8.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
77 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
80 5 18.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
81 5 12.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
82 8 9.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
83 5 18.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
84 6 17.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
85 9 14.00 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
86 2 23.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
87 8 15.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
88 5 12.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89 1 18.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
90 7 16.00 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
91 7 16.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankignu
92 3 21.50 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica A Liczone do rankignu
93 6 17.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
94 4 20.00 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankignu
95 4 20.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu