Macyszyn Maksymilian

Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
265.00
Liczba startów
39
Ranking-miejsce
195

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 21 7.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
2 3 14.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
3 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankignu
4 40 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
5 30 6.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
6 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
7 8 9.50 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
8 12 6.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 13 6.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
13 9 8.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
14 40 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
15 22 3.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
16 18 4.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
17 DSQ 0.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 12 6.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 20 4.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
22 8 9.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
23 7 5.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
24 12 6.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 16 4.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 12 3.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
27 22 3.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 16 4.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 14 5.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
30 21 4.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 14 5.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 21 4.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
33
12
6.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
34
21
7.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
35
19
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36
15
5.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37
13
6.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38
16
4.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
39
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40
13
6.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41
6
6.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
42
23
7.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
43
22
7.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
44 12 3.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu