Lewiński Tomasz

Lewiński Tomasz

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2009-10-13
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
1113.50
Liczba startów
98
Ranking-miejsce
61
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 16.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
2 4 13.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
3 35 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
4 28 6.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
5 15 5.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
6 25 6.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankignu
7 27 6.50 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankignu
8 21 7.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
9 19 8.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
10 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
11 7 10.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
12 8 15.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
13 14 11.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
14
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
15
3
14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
16 dnf 0.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
17
10
13.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
18
14
11.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
19 17 9.50 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
20 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
21 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
22
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
27
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31
8
9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 17 9.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
33
11
12.50 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
34 8 15.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
35
1
26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
36
7
10.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
37
9
8.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
38
10
13.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
39
2
8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
40
4
20.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
41
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
42
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
43
13
11.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
44
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
45
11
12.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
46
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47
15
5.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
49
12
6.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50
9
8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
52
5
12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
53
9
8.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
54
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
55
16
10.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
56
24
7.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
57
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
58 29 6.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
59 42 5.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
60 13 11.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
61 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
64 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
66 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
67 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 19 8.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
70 13 11.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
71 15 10.50 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
72 42 5.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
73 18 9.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
74 8 9.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
75 6 11.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
76 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
77 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79 16 4.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
80 20 4.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81 19 4.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
82 5 12.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
83 12 12.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
84 25 6.50 Koziołek Matołek - 62 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
85 2 8.50 Zawody obozowe San Candido C Liczone do rankignu
86 8 15.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
87 9 14.00 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
88 4 20.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
89 5 18.50 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
90 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91 3 7.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
92 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
93 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
94 11 12.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
95 3 14.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
96 5 12.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
97 4 20.00 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
98 12 12.00 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankignu
99 4 20.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
100 11 12.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
101 15 10.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
102 14 11.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
103 6 11.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
104 6 11.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
105 8 9.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu