Kuhnke Maksymilian

Data wstąpienia
2006-10-31
Data wygaśnięcia
2013-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
759.50
Liczba startów
79
Ranking-miejsce
93

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
2 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 75 9.00 Zawody FIS - Slalom Szczyrbskie Pleso F Liczone do rankignu
5 dnf 0.00 Zawody FIS - Slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
6 57 9.00 Zawody FIS - Slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
7 45 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
8 31 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
9 3 7.50 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankignu
10 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
14 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 84 9.00 Zawody FIS - super gigant Val d Isere F Liczone do rankignu
17 59 9.00 Zawody FIS - slalom Val d Isere F Liczone do rankignu
18 dnf 0.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
19 19 8.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
20 4 13.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
21 3 14.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
22 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
23 17 9.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
24 6 17.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
25 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
26 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - slalom Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
27 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - dwubój slalomowy Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
28 20 8.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy- gigant II Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
29 22 7.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - gigant I Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
30 10 13.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
31 14 11.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
32 29 6.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
33 14 11.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
34 14 11.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
35 19 8.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
36 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 7 10.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 31 5.50 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
40 14 11.00 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
41 31 5.50 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
42 3 14.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
43 3 14.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
44 23 7.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
45 18 9.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
46 33 5.50 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
47 23 7.00 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankignu
48 15 10.50 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
49 37 5.50 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
50 30 6.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
51 18 9.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
52 35 5.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
53 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
54 16 10.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
55 20 8.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
56 16 10.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
57 1 10.00 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankignu
58 4 13.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 10 7.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 4 13.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
61 11 12.50 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
62 dnf 0.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
63 dnf 0.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
64 16 10.00 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
65 18 9.00 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
66 10 13.00 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
67 8 15.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
68 2 8.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
69 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
70 12 12.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
71 11 12.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
72 35 5.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
73 14 11.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
74 16 10.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
75 10 7.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
76 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
77 7 10.50 08 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78 4 13.50 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79 18 9.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
80 43 5.50 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
81 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
82 23 7.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
83 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
84 25 6.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
85 27 6.50 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
86 5 12.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
87 5 12.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
88 8 9.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
89 13 6.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
90 26 6.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
91 14 5.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
92 7 2.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
93 6 6.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu