Kubicki Tomasz

Kubicki Tomasz

Rocznik: 2003
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2010-09-25
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
957.50
Liczba startów
76
Ranking-miejsce
75
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 30 6.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
2 24 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
3 9 8.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
4 6 11.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
5 13 11.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
6 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
7 34 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
8 DNF 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
9 17 4.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
10 17 4.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
11 19 8.50 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
12 27 6.50 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
13 9 14.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
14 21 7.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
15 19 8.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
16
12
12.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
17
7
16.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
18
14
11.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
19
13
11.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
20
5
6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
21 12 12.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
22
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
23
10
7.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
24
8
9.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
25
9
14.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
26
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
27
9
8.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
28
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
29
12
12.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
30
27
6.50 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
31
12
12.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
32
15
5.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankignu
33
2
23.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
34
3
21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
35
4
20.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
36
15
5.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
37
2
16.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
38
5
18.50 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankignu
39
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
40
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
41
4
20.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
42
4
20.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
43
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankignu
44
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankignu
45 10 13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
46 4 20.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
47 5 18.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
48 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
51 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
56 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
57 2 16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
58 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
59 6 17.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
60 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
61 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
62 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
63 12 6.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
64 8 9.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
65 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
66 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
67 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
69 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70 17 4.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73 4 13.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
74 6 11.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
75 22 7.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
76 4 7.00 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankignu
77 14 11.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
78 18 9.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
79 14 2.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
80 17 4.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu