Kubasiewicz Stanisław

Kubasiewicz Stanisław

Junior
rocznik-1996

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
2959.50
Liczba startów
200
Ranking-miejsce
6
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
2 4 13.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
3 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy Zakopane A Liczone do rankignu
4 16 10.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Zakopane A Liczone do rankignu
5 116.01 18.00 Zawody FIS - SL Zakopane FIS Liczone do rankignu
6 118.16 17.50 Zawody FIS - SL Zakopane FIS Liczone do rankignu
7 19 8.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Zakopane A Liczone do rankignu
8 80.52 34.00 Zawody FIS - GS Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankignu
9 85.55 31.00 Zawody FIS - GS Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankignu
10 110.34 19.50 Zawody FIS - GS Fjaetervaalen, SWE FIS Liczone do rankignu
11 114.36 18.00 Zawody FIS - GS Hassela, SWE FIS Liczone do rankignu
12 124.71 16.50 Zawody FIS - GS Hassela, SWE FIS Liczone do rankignu
13
3
3.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
14 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Premyslov/CZE FIS Liczone do rankignu
15 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Premyslov/CZE FIS Liczone do rankignu
16 dsq 0.00 Zawody FIS - GS Kouty/CZE FIS Liczone do rankignu
17 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Kouty/CZE FIS Liczone do rankignu
18 dnf 0.00 Zawody FIS - Mistrzostwa Polski - GS Szczyrk FIS Liczone do rankignu
19 137.30 14.50 Zawody FIS - GS Vratna/SVK FIS Liczone do rankignu
20 134.41 15.00 Zawody FIS - GS Vratna/SVK FIS Liczone do rankignu
21 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Zakopane FIS Liczone do rankignu
22 dsq 0.00 Zawody FIS - SL Zakopane FIS Liczone do rankignu
23
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
24
1
18.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
25 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG Ustrzyki A Liczone do rankignu
26 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SC Ustrzyki A Liczone do rankignu
27 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS Ustrzyki A Liczone do rankignu
28 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL Ustrzyki A Liczone do rankignu
29 95.14 26.50 Zawody FIS - SL Strbske Pleso - Furkotka FIS Liczone do rankignu
30 84.06 31.00 Zawody FIS - SL Krynica FIS Liczone do rankignu
31 93.67 26.50 Zawody FIS - SL Krynica FIS Liczone do rankignu
32 103.76 21.50 Zawody FIS - SL Limanowa FIS Liczone do rankignu
33 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Limanowa FIS Liczone do rankignu
34 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Albrechtice v Jizerskych horach FIS Liczone do rankignu
35 172.08 10.00 Zawody FIS - GS Albrechtice v Jizerskych horach FIS Liczone do rankignu
36 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Pec pod Snezkou CZE FIS Liczone do rankignu
37 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Pec pod Snezkou CZE FIS Liczone do rankignu
38 133.43 15.00 Zawody FIS - SL Spindleruv Mlyn - Stoh, CZE FIS Liczone do rankignu
39 134.95 15.00 Zawody FIS - SL Spindleruv Mlyn - Stoh CZE FIS Liczone do rankignu
40 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
43 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 6 11.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
46 4 13.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
47 74 9.00 Zawody FIS - Slalom Szczyrbskie Pleso F Liczone do rankignu
48 52 9.00 Zawody FIS - Slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
49 49 9.00 Zawody FIS - Slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
50 39 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
51 26 10.50 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
52 4 7.00 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankignu
53 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 6 6.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
56 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 9 14.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
63 17 9.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
64 3 14.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
65 6 17.00 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Krynica A Liczone do rankignu
66 16 10.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
67 22 7.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
68 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
69 8 15.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
70 2 23.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - slalom Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
71 dsq 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy- gigant II Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
72 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - gigant I Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
73 14 11.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
74 11 12.50 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
75 10 18.50 Zawody FIS - slalom Vratna F Liczone do rankignu
76 24 11.50 Zawody FIS - gigant Vratna F Liczone do rankignu
77 6 17.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
78 7 16.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
79 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
80 10 13.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
81 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
82 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
84 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
85 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
86 15 10.50 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
87 23 7.00 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
88 19 8.50 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
89 1 18.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
90 2 16.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
91 21 7.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
92 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
93 15 10.50 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankignu
94 12 12.00 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
95 18 9.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
96 22 7.00 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
97 5 18.50 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
98 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
99 1 18.00 10 - NPM - Eliminacja II Krynica B Liczone do rankignu
100 1 18.00 09 - NPM - Eliminacja I Krynica B Liczone do rankignu
101 9 14.00 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
102 11 12.50 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
103 20 8.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
104 15 10.50 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
105 10 13.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
106 14 11.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
107 2 16.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
108 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
109 2 16.00 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
110 5 12.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111 1 18.00 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112 22 12.50 08 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - gigant Abetone F Liczone do rankignu
113 30 9.50 07 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - slalom Abetone F Liczone do rankignu
114 1 18.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
115 1 18.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
116 7 16.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
117 4 20.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
118 6 17.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
119 13 11.50 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
120 3 21.50 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
121 1 26.00 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
122 2 23.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
123 4 20.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
124 3 14.50 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
125 2 16.00 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
126 3 21.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
127 5 18.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
128 6 17.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
129 8 15.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
130 dnf 0.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
131 2 23.50 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
132 5 18.50 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankignu
133 1 18.00 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
134 1 18.00 08 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
135 17 15.00 08 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - gigant Zagreb/Sljeme F Liczone do rankignu
136 14 16.50 07 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - slalom Zagreb/Sljeme F Liczone do rankignu
137 10 18.50 06 - Zawody FIS - Skiinterkriterium - slalom Vratna F Liczone do rankignu
138 dnf 0.00 05 - Zawody FIS - Skiinterkriterium - gigant Vratna F Liczone do rankignu
139 6 17.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
140 3 14.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
141 4 13.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
142 12 12.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
143 5 18.50 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
144 3 21.50 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
145 7 16.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
146 3 21.50 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
147 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
148 6 17.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
149 6 17.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
150 1 18.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
151 1 18.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
152 1 18.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
153 3 21.50 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
154 1 26.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
155 1 18.00 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankignu
156 1 26.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
157 20 4.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
158 2 23.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
159 5 18.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
160 1 10.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
161 5 6.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
162 1 26.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
163 1 26.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
164 1 18.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
165 3 3.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
166 1 10.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
167 1 5.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
168 2 16.00 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
169 2 16.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
170 2 16.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
171 10 13.00 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
172 4 20.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
173 2 23.50 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankignu
174 21 7.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
175 3 14.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
176 4 13.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
177 17 9.50 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
178 1 18.00 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
179 3 14.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
180 22 7.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
181 3 7.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
182 19 8.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
183 14 11.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
184 2 8.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
185 3 14.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
186 1 18.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
187 10 7.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
188 4 20.00 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
189 10 13.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankignu
190 11 12.50 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
191 5 18.50 A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. Polana Szymoszkowa A Liczone do rankignu
192 14 11.00 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
193 1 10.00 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella,
Włochy
C Liczone do rankignu
194 4 20.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
195 6 11.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
196 5 12.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
197 5 18.50 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
198 11 7.00 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
199 3 21.50 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
200 1 18.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
201 2 16.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
202 13 11.50 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
203 12 6.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
204 13 6.00 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
205 8 15.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
206 10 7.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
207 11 7.00 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
208 12 12.00 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
209 10 4.00 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
210 23 7.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
211 5 12.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
212 5 12.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
213 3 7.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
214 6 11.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
215 2 16.00 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
216 4 7.00 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankignu
217 6 17.00 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankignu
218 2 8.50 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankignu
219 21 0.50 Religa Cup 2003 Warszawa C Liczone do rankignu
220 2 16.00 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
221 1 18.00 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu