Kubasiewicz Helena

Kubasiewicz Helena

Junior młodszy
rocznik-1999
trener-Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2003-12-09
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
1999
Suma punktów
3649.00
Liczba startów
218
Ranking-miejsce
4
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL Laworta Ustrzyki, POL A Liczone do rankignu
2 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS Laworta Ustrzyki, POL A Liczone do rankignu
3 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
4 3 21.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
5 103.52 21.50 National Championships - SL Szczyrk, POL FIS Liczone do rankignu
6 125.48 16.50 National Championships - GS Szczyrk, POL FIS Liczone do rankignu
7 DSQ 0.00 University Race - SL Bila v Beskydech, CZE FIS Liczone do rankignu
8 102.91 21.50 University Race - GS Bila v Beskydech, CZE FIS Liczone do rankignu
9 83.35 34.00 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankignu
10 92.96 28.50 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankignu
11 137.40 14.50 FIS Race - GS Krynica, POL FIS Liczone do rankignu
12 120.67 17.00 FIS Race - GS Krynica, POL FIS Liczone do rankignu
13 105.28 20.50 National Championships - GS Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankignu
14 122.59 17.00 National Championships - SL Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankignu
15 DSQ 0.00 FIS Race - SL Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankignu
16 DNF 0.00 FIS Race - GS Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankignu
17 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) A Liczone do rankignu
18 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankignu
19 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda A Liczone do rankignu
20 92.60 28.50 University Race - GS Bila v Beskydech, CZE FIS Liczone do rankignu
21 94.98 26.50 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankignu
22 92.46 28.50 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankignu
23 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
24 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
25 2 23.50 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankignu
26 2 23.50 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankignu
27 1 26.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
28 1 26.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
29 dnf 0.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
30
1
18.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
31 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
32 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
33
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
36
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 63 9.00 Zawody FIS - SG Val d'Isere F Liczone do rankignu
42 4 20.00 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankignu
43 7 16.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
44 5 18.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankignu
45 dnf 0.00 Zawody FIS - SG Folgaria, ITA F Liczone do rankignu
46 2 23.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
47 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy Zakopane A Liczone do rankignu
48 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Jurgów A Liczone do rankignu
49 1 10.00 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankignu
50 4 20.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
51 4 20.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
52
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
53
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
54 14 16.50 Zawody FIS - GS Vratna, SVK F Liczone do rankignu
55 2 23.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
56 4 20.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
57 dnf 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
58 22 7.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
59 4 20.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankignu
60 3 21.50 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankignu
61 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
62
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
64
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
66 dnf 0.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
67
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Val di Sere/FRA F Liczone do rankignu
69 36 9.00 Zawody FIS - SG Val di Sere/FRA F Liczone do rankignu
70 2 23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - GS Harenda A Liczone do rankignu
71 3 21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankignu
72 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Topolino Folgaria/ITA F Liczone do rankignu
73 18 14.50 Zawody FIS - GS Topolino Folgaria/ITA F Liczone do rankignu
74 dsq 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar STACJI ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar A Liczone do rankignu
75
2
23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Stacji ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar A Liczone do rankignu
76 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankignu
77 1 26.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankignu
78 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Ricky/CZE F Liczone do rankignu
79
28
10.00 Zawody FIS - SL Ricky/CZE F Liczone do rankignu
80
1
26.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - GS Ustrzyki A Liczone do rankignu
81
1
26.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - SL Ustrzyki A Liczone do rankignu
82
2
23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
83 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
84
3
21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
85
2
23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
86 2 23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
87 5 18.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankignu
88 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
91 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
92 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
93 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
94 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
95 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
96 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
97 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
98 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
99 17 15.00 Zawody FIS - GS Abetone F Liczone do rankignu
100 12 17.50 Zawody FIS - SL Abetone F Liczone do rankignu
101 2 23.50 Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy Kaniówka A Liczone do rankignu
102 16 10.00 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankignu
103 dnf 0.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankignu
104 2 23.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankignu
105 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
106 1 18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
107 dnf 0.00 Zawody FIS - Trofeo Topolino SL Folgarida F Liczone do rankignu
108 15 16.00 Zawody FIS - Trofeo Topolino GS Folgaria F Liczone do rankignu
109 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankignu
110 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankignu
111 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
112 3 21.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
113 23 7.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
114 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
115 22 12.50 Zawody FIS - SL Vratna F Liczone do rankignu
116 1 34.00 Zawody FIS - GS Vratna F Liczone do rankignu
117 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
118 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
119 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
120 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
121 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
122 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
123 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
124 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
125 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
126 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
127 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
128 dnf 0.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
129 15 10.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
130 3 14.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
131 6 11.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
132 5 18.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
133 7 16.00 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Krynica A Liczone do rankignu
134 13 11.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
135 15 10.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
136 11 12.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
137 15 10.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
138 3 7.50 Zawody obozowe - gigant San Candido C Liczone do rankignu
139 10 13.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
140 15 10.50 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
141 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
142 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
143 6 17.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
144 12 12.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
145 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
146 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
147 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
148 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
149 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
150 4 20.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
151 1 18.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
152 1 18.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
153 1 26.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
154 6 17.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
155 1 18.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
156 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
157 3 14.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
158 2 16.00 03 - WOM - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
159 1 18.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
160 3 14.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
161 3 14.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
162 4 20.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
163 2 23.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
164 4 20.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankignu
165 5 18.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
166 2 16.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
167 3 14.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
168 9 14.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
169 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankignu
170 3 21.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
171 5 18.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
172 3 14.50 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
173 2 16.00 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
174 1 18.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
175 2 23.50 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
176 1 26.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankignu
177 2 23.50 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica A Liczone do rankignu
178 2 23.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
179 1 10.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
180 2 23.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
181 2 16.00 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
182 dnf 0.00 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
183 1 26.00 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankignu
184 1 26.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
185 6 11.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
186 3 14.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
187 7 10.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
188 6 17.00 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
189 4 20.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
190 1 18.00 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankignu
191 9 14.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
192 3 21.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
193 8 9.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
194 3 21.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
195 9 14.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
196 3 7.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
197 1 10.00 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
198 4 20.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
199 7 16.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
200 2 16.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
201 4 3.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
202 4 7.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
203 3 3.50 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
204 8 9.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
205 4 13.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
206 12 6.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
207 13 11.50 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
208 2 23.50 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankignu
209 1 26.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
210 19 8.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
211 5 18.50 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
212 1 10.00 05- Przedszkole Narciarskie II - Basieńka Zakopane C Liczone do rankignu
213 2 16.00 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
214 7 10.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
215 23 7.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
216 1 10.00 04-Obóz Pinzolo - gigant Pinzolo C Liczone do rankignu
217 18 9.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
218 14 11.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
219 1 10.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
220 2 16.00 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
221 9 8.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
222 23 7.00 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
223 2 23.50 A63-Ogólnopolskie Zawody Przedszkolaków - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
224 1 26.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankignu
225 3 21.50 A71-Family Cup 2005 - Finał - gigant Zawoja A Liczone do rankignu
226 2 8.50 C15-Obóz 05 - Przedszkole Narciarskie I - Zakopane Zakopane C Liczone do rankignu
227 2 23.50 A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. Polana Szymoszkowa A Liczone do rankignu
228 35 5.50 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
229 3 7.50 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella,
Włochy
C Liczone do rankignu
230 23 7.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
231 2 16.00 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
232 28 6.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
233 5 6.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
234 2 16.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
235 3 14.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
236 25 6.50 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
237 28 6.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
238 1 26.00 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankignu
239 32 5.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
240 2 8.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
241 8 9.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
242 8 9.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
243 7 5.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
244 5 12.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu