Korczak Tomek

Data wstąpienia
2015-09-18
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
607.00
Liczba startów
49
Ranking-miejsce
117

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 44 9.00 Abetone GS Abetone F Liczone do rankignu
2 36 9.00 Abetone SL Abetone F Liczone do rankignu
3 11 12.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 9 14.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
5 7 16.00 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
6 13 11.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
7 dnf 0.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
8 44 9.00 Folgaria - Fondo Grande SL Folgaria F Liczone do rankignu
9 54 9.00 Folgaria - Fondo Grande GS Folgaria F Liczone do rankignu
10 5 18.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
11 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
12 6 17.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
13 4 20.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
14 9 14.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
15 6 17.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
16 5 12.50 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
17 4 20.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
18 7 16.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
19 17 15.00 Interkriterium Ricky GS Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankignu
20 21 13.00 Interkriterium Ricky SL Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankignu
21 dnf 0.00 Interkriterium Vrátna SL Vratna F Liczone do rankignu
22 dnf 0.00 Interkriterium Vrátna GS Vratna F Liczone do rankignu
23 7 16.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
24 11 12.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
25 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
26 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
27 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
28 5 18.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
29 14 11.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
30 26 6.50 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
31 16 10.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
32 23 7.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
33 16 10.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
34 dnf 0.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
35 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
36 19 8.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
37 17 9.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
38 19 8.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
39 13 6.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
40 9 8.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
41 7 16.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankignu
42 dnf 0.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankignu
43 45 5.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
44 12 12.00 XXVIII Liga MOZN - VIII edycja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
45 24 7.00 XXVIII Liga MOZN - kombinacja SL + GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
46 5 18.50 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
47 21 7.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
48 6 17.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
49 6 17.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
50 10 13.00 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankignu
51 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
52 14 5.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
53 6 6.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
54 9 14.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
55 3 21.50 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
56 13 11.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
57 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
58 7 5.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu