Kierkowski Juliusz

Kierkowski Juliusz

Rocznik: 2004
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2010-09-25
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
2503.00
Liczba startów
175
Ranking-miejsce
9
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 19 14.00 Abetone GS Abetone F Liczone do rankignu
2 dsq 0.00 Abetone SL Abetone F Liczone do rankignu
3 1 26.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 8 15.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
5 3 21.50 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
6 5 18.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
7 2 23.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
8 26 10.50 Folgaria - Fondo Grande SL Folgaria F Liczone do rankignu
9 44 9.00 Folgaria - Fondo Grande GS Folgaria F Liczone do rankignu
10 22 7.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
11 3 21.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
12 6 17.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
13 7 16.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
14 1 26.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
15 23 7.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
16 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
17 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
18 3 21.50 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
19 8 15.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
20 15 16.00 Interkriterium Ricky GS Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankignu
21 24 11.50 Interkriterium Ricky SL Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankignu
22 3 28.50 Interkriterium Vrátna SL Vratna F Liczone do rankignu
23 18 14.50 Interkriterium Vrátna GS Vratna F Liczone do rankignu
24 2 23.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
25 1 26.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
26 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
27 5 12.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
28 41 5.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
29 2 23.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
30 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 13 11.50 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
35 18 9.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
36 9 14.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
37 8 15.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
38 dnf 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
39 14 11.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
40 19 8.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
41 27 6.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
42 33 5.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
43 5 18.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
44 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
45 3 14.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
46 10 13.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
47 14 11.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
48 12 12.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
49 11 12.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
50 4 13.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
51 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
52 13 11.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankignu
53 DNF 0.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankignu
54 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 5 12.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
59 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
64 3 14.50 NPM IV eliminacja Suche B Liczone do rankignu
65 7 10.50 NPM IIIeliminacja Suche B Liczone do rankignu
66 8 15.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankignu
67 10 13.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankignu
68 5 18.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
69 8 15.00 XXVIII Liga MOZN - VIII edycja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
70 5 18.50 XXVIII Liga MOZN - kombinacja SL + GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
71 5 18.50 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
72 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
73 40 5.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
74 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
75 18 9.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
76 23 7.00 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankignu
77 8 15.00 XXVIII Liga MOZN - III edycja Suche A Liczone do rankignu
78 3 21.50 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
79 dsq 0.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
80 4 20.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
81 5 18.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
82 2 16.00 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
83 2 16.00 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
84 4 20.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
85 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
86 21 4.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
87 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
88 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
92 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
93 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
94
25
6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
95
15
10.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
96
5
18.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
97
9
14.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
98
7
16.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
99
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
100
4
13.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
101
7
16.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
102
17
9.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankignu
103 24 7.00 XXVII Liga MOZN IV edycja Suche-Ski A Liczone do rankignu
104
11
12.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
105 10 13.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
106 14 11.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
107
dnf
0.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
108
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
109
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
110
2
8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
111
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
113
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
114
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
115
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
116
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
117 5 18.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
118
4
20.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
119
11
12.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
120
1
26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
121
4
13.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
122
5
12.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
123
2
23.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
124
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
125
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
126
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
127
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
128
10
13.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
129
5
18.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
130
2
23.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
131
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
132
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
133 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
134
2
8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
135
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
136
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
137
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
138
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
139
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankignu
140
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza III Jurgów B Liczone do rankignu
141
14
11.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankignu
142 dnf 0.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
143
6
17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
144
10
13.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
145
8
15.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
146
10
7.50 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankignu
147
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankignu
148 4 20.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
149 10 13.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
150 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
151 dnf 0.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
152 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
153 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
154 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
155 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
156 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
157 6 11.50 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
158 6 11.50 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
159 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
160 4 20.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankignu
161 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
162 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
163 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
164 7 16.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
165 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
166 28 6.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
167 2 23.50 Koziołek Matołek - 63 Memoriał K. Makuszyńskiego Zakopane A Liczone do rankignu
168 11 7.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
169 dnf 0.00 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
170 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
171 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
172 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
173 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
174 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
175 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
176 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
177 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
178 13 6.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
179 16 4.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
180 6 17.00 Koziołek Matołek - 62 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
181 18 9.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
182 11 7.00 Puchar Kubusia Długa Polana B Liczone do rankignu
183 28 6.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
184 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
185 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
186 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
187 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu