Karnkowski Jan

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2009-05-31
Rocznik
1992
Suma punktów
689.50
Liczba startów
63
Ranking-miejsce
106

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 8 9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
2 9 8.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
3 5 12.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
4 5 12.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
5 2 16.00 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 3 14.50 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 1 18.00 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 1 10.00 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom Tonale C Liczone do rankignu
10 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
11 2 8.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
12 7 10.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
13 2 16.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
14 5 12.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
15 5 12.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
16 5 12.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
17 1 10.00 05-Obóz Capriana - gigant Capriana C Liczone do rankignu
18 2 8.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
19 3 14.50 B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 6 11.50 B06-Próba szybkościowa - Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
21 16 10.00 A46-Puchar Polski 16 - Puchar Dynastara - slalom Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
22 17 9.50 A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant Zakopane - Kasprowy A Liczone do rankignu
23 12 12.00 A44-Puchar Polski 14 - Puchar Rossignola - gigant Krynica A Liczone do rankignu
24 16 10.00 A43-Puchar Polski 13 - Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
25 3 14.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
26 5 12.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
27 36 5.50 A42-Puchar Polski 12 - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
28 16 10.00 A41-Puchar Polski 11 - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
29 1 10.00 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankignu
30 dnf 0.00 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
31 6 11.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
32 2 16.00 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
33 19 8.50 A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
34 17 9.50 A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
35 6 11.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
36 4 13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
37 12 6.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
38 9 8.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
39 31 5.50 Mistrzostwa Śląska Szczyrk A Liczone do rankignu
40 3 7.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
41 3 7.50 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
42 40 5.50 Puchar Gondoli II dzień Krynica
Zdrój
A Liczone do rankignu
43 37 5.50 Puchar Gondoli Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
44 19 8.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
45 22 7.00 Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski Zakopane A Liczone do rankignu
46 8 9.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
47 11 7.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
48 1 10.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
49 15 10.50 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
50 7 10.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
51 2 16.00 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
52 3 14.50 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
53 15 10.50 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankignu
54 4 13.50 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
55 2 16.00 Family Cup 2003 Warszawa B Liczone do rankignu
56 1 10.00 Tonale - obóz Tonale, Włochy C Liczone do rankignu
57 1 10.00 Tonale 2003 Tonale Włochy C Liczone do rankignu
58 2 8.50 Religa Cup 2003 Warszawa C Liczone do rankignu
59 10 13.00 XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja Kotelnica Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
60 7 16.00 XXVI Liga Zakopiańska - I eliminacja Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
61 16 10.00 Puchar Gondoli Krynica A Liczone do rankignu
62 1 10.00 Krompachy 2003 Słowacja C Liczone do rankignu
63 3 14.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
64 1 10.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu