Iwińska Katarzyna

Iwińska Katarzyna

Pomocnik PZN

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
1993
Suma punktów
1565.00
Liczba startów
110
Ranking-miejsce
32
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
2 dnf 0.00 37 - OOM junior - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
3 dnf 0.00 38 - OOM junior - dwubój slalomowy Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
4 19 8.50 36 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
5 23 7.00 35 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
6 5 12.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 2 8.50 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankignu
8 9 8.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 1 18.00 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 2 16.00 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 1 18.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
12 2 16.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
13 12 12.00 38 - OOM junior - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankignu
14 11 12.50 37 - OOM junior - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
15 13 11.50 36 - OOM junior - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
16 13 11.50 35 - OOM junior - supergigant ustrzyki A Liczone do rankignu
17 2 16.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
18 3 14.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
19 2 8.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
20 6 17.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
21 14 11.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
22 11 12.50 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
23 8 15.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
24 4 13.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
25 8 15.00 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
26 2 16.00 08 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 1 18.00 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 dnf 0.00 08 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - gigant Zagreb/Sljeme F Liczone do rankignu
29 17 15.00 07 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - slalom Zagreb/Sljeme F Liczone do rankignu
30 7 16.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
31 1 26.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Szczyrk A Liczone do rankignu
32 13 11.50 30 - OOM junior młodszy - supergigant Szczyrk A Liczone do rankignu
33 7 16.00 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankignu
34 10 13.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
35 3 21.50 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
36 31 5.50 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
37 4 20.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
38 11 12.50 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
39 7 16.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
40 5 12.50 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 2 16.00 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 4 13.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 3 14.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 3 14.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
45 4 13.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
46 2 16.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
47 17 9.50 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
48 19 8.50 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
49 16 10.00 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankignu
50 22 7.00 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankignu
51 3 7.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
52 9 8.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
53 4 13.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
54 6 11.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
55 12 12.00 18-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
56 16 10.00 17-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
57 8 15.00 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankignu
58 9 14.00 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankignu
59 2 16.00 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankignu
60 2 16.00 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankignu
61 1 18.00 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankignu
62 10 13.00 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
63 9 14.00 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
64 9 14.00 10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankignu
65 10 13.00 09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankignu
66 10 13.00 08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
67 dnf 0.00 07-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
68 14 11.00 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankignu
69 6 17.00 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankignu
70 11 12.50 04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
71 11 12.50 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
72 9 14.00 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
73 dnf 0.00 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
74 5 6.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
75 3 14.50 B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76 2 16.00 B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
77 10 7.50 B06-Próba szybkościowa - Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
78 11 12.50 A46-Puchar Polski 16 - Puchar Dynastara - slalom Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
79 8 15.00 A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant Zakopane - Kasprowy A Liczone do rankignu
80 19 8.50 A44-Puchar Polski 14 - Puchar Rossignola - gigant Krynica A Liczone do rankignu
81 14 11.00 A40-Puchar Polski 10 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankignu
82 17 9.50 A39-Puchar Polski 09 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankignu
83 8 15.00 A38-Puchar Polski 08 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankignu
84 3 21.50 A37-Puchar Polski 07 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankignu
85 11 12.50 A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
86 dnf 0.00 A35-Puchar Polski 05 - Ustrzyki Dolne - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
87 6 17.00 A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
88 8 15.00 A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
89 3 21.50 A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
90 3 21.50 A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
91 3 7.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
92 2 23.50 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
93 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
94 2 16.00 Finał Family Cup 2004 Niedzica B Liczone do rankignu
95 4 20.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
96 1 18.00 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
97 1 18.00 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
98 5 18.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
99 1 10.00 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
100 3 21.50 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankignu
101 8 15.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
102 3 14.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
103 1 18.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
104 1 10.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
105 20 8.00 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
106 2 16.00 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
107 2 16.00 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
108 1 18.00 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
109 4 20.00 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankignu
110 3 21.50 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
111 1 18.00 Family Cup 2003 Warszawa B Liczone do rankignu
112 1 18.00 NPW "DeSki" I eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
113 6 17.00 XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja Kotelnica Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
114 2 16.00 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
115 2 8.50 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu
116 1 18.00 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu