Iwaszkiewicz Maja

Pomocnik Instruktora PZN

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2014-05-31
Rocznik
1994
Suma punktów
948.00
Liczba startów
110
Ranking-miejsce
76
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
4
3.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
2
5
12.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
3 52 9.00 06 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankignu
4 46 9.00 05 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankignu
5 29 9.50 02 - Zawody FIS - slalom Spindlerovy
Mlyn
F Liczone do rankignu
6 25 11.00 01 - Zawody FIS - slalom Spnidlerovy
Mlyn
F Liczone do rankignu
7 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 4 13.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 3 14.50 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 6 11.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 26 6.50 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
12 23 7.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
13 31 5.50 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
14 31 5.50 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankignu
15 7 5.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
16 21 7.50 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
17 30 6.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
18 25 6.50 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
19 24 7.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
20 26 6.50 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
21 8 9.50 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
22 7 10.50 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
23 24 7.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
24 24 7.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
25 25 6.50 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
26 16 10.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
27 10 7.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
28 26 6.50 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
29 4 13.50 09 - WOM - sl.carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 4 13.50 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 7 5.50 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankignu
32 28 6.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
33 19 8.50 32 - OOM junior młodszy - slalom Szczyrk A Liczone do rankignu
34 24 7.00 30 - OOM junior młodszy - supergigant Szczyrk A Liczone do rankignu
35 19 8.50 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankignu
36 8 9.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
37 7 10.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
38 20 8.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
39 21 7.50 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
40 dnf 0.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
41 24 7.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
42 32 5.50 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
43 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
44 22 7.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
45 17 9.50 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
46 8 9.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 5 12.50 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 10 7.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 5 12.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50 15 10.50 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
51 21 7.50 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
52 25 6.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankignu
53 25 6.50 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankignu
54 14 11.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
55 18 4.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
56 13 11.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
57 9 14.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
58 3 7.50 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom Tonale C Liczone do rankignu
59 4 7.00 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
60 4 13.50 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 13 6.00 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankignu
62 11 7.00 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankignu
63 12 6.50 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankignu
64 6 6.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
65 25 6.50 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankignu
66 25 6.50 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankignu
67 19 8.50 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
68 11 3.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
69 9 8.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70 7 10.50 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
71 9 8.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
72 11 7.00 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
73 21 7.50 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
74 10 13.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankignu
75 22 7.00 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
76 5 6.50 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
77 9 4.50 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankignu
78 14 11.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
79 5 12.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
80 5 12.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
81 12 12.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
82 5 12.50 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
83 8 15.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
84 6 6.00 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
85 9 8.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
86 6 11.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
87 21 7.50 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
88 18 9.00 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
89 10 7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
90 8 9.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
91 9 8.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
92 6 11.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
93 26 6.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
94 11 3.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
95 9 4.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
96 34 5.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
97 16 4.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
98 12 6.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
99 6 6.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
100 13 11.50 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
101 8 9.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
102 14 5.50 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
103 13 6.00 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
104 9 14.00 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankignu
105 12 6.50 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
106 11 12.50 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
107 10 13.00 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankignu
108 3 7.50 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankignu
109 3 7.50 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankignu
110 10 13.00 XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja Kaniówka A Liczone do rankignu
111 9 14.00 XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja Kotelnica Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
112 4 7.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu