Hołówka Urszula

Data wstąpienia
2016-08-30
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
692.00
Liczba startów
49
Ranking-miejsce
105

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 29 6.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
2 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
3 6 17.00 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 24 7.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
5 24 7.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
6 20 8.00 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
7 20 8.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
8 24 7.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
9 23 7.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
10 18 9.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
11 5 12.50 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
12 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
13 20 8.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
14 23 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
15 dnf 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
16 10 7.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
17 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
18 17 9.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
19 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
20 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 dnf 0.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 7 16.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
29 6 17.00 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
30 3 21.50 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
31 11 12.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankignu
32 6 17.00 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankignu
33 14 11.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
34 8 15.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
35 4 20.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
36 6 17.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
37 7 16.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
38 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
39 2 23.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
40 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
41 3 14.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
42 4 20.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankignu
43 dsq 0.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
44 7 16.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankignu
45 7 16.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
46 4 20.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
47 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
48 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
49 50 5.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
50 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
54 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
56 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankignu
57 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu