Gil Katarzyna
Data wygaśnięcia
2012-05-31
Rocznik
1997
Suma punktów
681.00
Liczba startów
56
Ranking-miejsce
123
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 7.50 | Zawody obozowe | Stubai | C | Liczone do rankingu | |
2 | 22 | 7.00 | Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom | Białka Tatrzańska | A | Liczone do rankingu | |
3 | dsq | 0.00 | Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom | Białka Tatrzańska | A | Liczone do rankingu | |
4 | dnf | 0.00 | Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
5 | 20 | 8.00 | Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
6 | 10 | 13.00 | Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom | Zakopane Harenda | A | Liczone do rankingu | |
7 | 18 | 9.00 | Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant | Zakopane Harenda | A | Liczone do rankingu | |
8 | 3 | 14.50 | IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
9 | 2 | 16.00 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
10 | 2 | 16.00 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
11 | 4 | 13.50 | IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
12 | 2 | 23.50 | 57-Puchar Diabełka - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
13 | 10 | 13.00 | 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
14 | 6 | 17.00 | 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
15 | 3 | 21.50 | 52 - Liga Zakopiańska II | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
16 | 9 | 14.00 | 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant | Ustrzyki | A | Liczone do rankingu | |
17 | 8 | 15.00 | 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
18 | 2 | 16.00 | 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
19 | 1 | 10.00 | 02 - zawody obozowe - slalom | Hintertux | C | Liczone do rankingu | |
20 | 3 | 14.50 | 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
21 | 4 | 13.50 | 04 - WOM - slalom | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
22 | 3 | 14.50 | 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
23 | 3 | 14.50 | 02 - WOM - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
24 | 9 | 14.00 | 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom | Jugów | A | Liczone do rankingu | |
25 | 15 | 10.50 | 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom | Jugów | A | Liczone do rankingu | |
26 | dnf | 0.00 | 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
27 | dnf | 0.00 | 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
28 | 21 | 7.50 | 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
29 | 23 | 7.00 | 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
30 | 24 | 7.00 | 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
31 | 2 | 16.00 | 05 - Puchar Rodzinny - gigant | Białka - Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
32 | 9 | 14.00 | 56 - Liga Zakopiańska VI | Małe Ciche |
A | Liczone do rankingu | |
33 | 8 | 15.00 | 55 - Liga Zakopiańska V | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
34 | 5 | 18.50 | 54 - Liga Zakopiańska IV | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
35 | 6 | 17.00 | 53 - Liga Zakopiańska III | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
36 | 3 | 21.50 | 52 - Liga Zakopiańska II | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
37 | 4 | 20.00 | 51 - Liga Zakopiańska I | Witów | A | Liczone do rankingu | |
38 | 6 | 11.50 | 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
39 | 8 | 15.00 | 57-Puchar Diabełka - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
40 | 3 | 14.50 | 21- Family Cup - finał | Niedzica | B | Liczone do rankingu | |
41 | 16 | 10.00 | 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant | Małe Ciche |
A | Liczone do rankingu | |
42 | 6 | 11.50 | 03 - NPW - II eliminacja - gigant | Słotwiny | B | Liczone do rankingu | |
43 | 10 | 13.00 | 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
44 | 13 | 11.50 | 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
45 | 4 | 7.00 | 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant | Szczęśliwice | C | Liczone do rankingu | |
46 | 23 | 7.00 | 52-Liga Zakopiańska - II - gigant | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
47 | dnf | 0.00 | 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. | Szczęsliwice | B | Liczone do rankingu | |
48 | 8 | 2.50 | 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
49 | 4 | 7.00 | 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant | Maso-Corto | C | Liczone do rankingu | |
50 | 4 | 3.00 | 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
51 | 7 | 16.00 | 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
52 | 11 | 12.50 | 57-Puchar Diabełka - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
53 | 7 | 16.00 | 55-Liga Zakopiańska - V - gigant | Małe Ciche |
A | Liczone do rankingu | |
54 | 16 | 4.50 | 05-NPW - II - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
55 | 12 | 6.50 | 04-NPW - I - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
56 | 10 | 13.00 | 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
57 | 6 | 11.50 | 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant | Bełchatów | B | Liczone do rankingu | |
58 | 22 | 7.00 | 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
59 | 5 | 6.50 | 03-Obóz Tonale - gigant | Tonale | C | Liczone do rankingu | |
60 | 23 | 7.00 | 51-Liga Zakopiańska - I - gigant | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
61 | 3 | 7.50 | 02-Obóz Sylwestrowy - gigant | Nowy Targ |
C | Liczone do rankingu |