Geremek Zuzanna

Geremek Zuzanna

Pomocnik PZN

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2012-05-31
Rocznik
1994
Suma punktów
962.00
Liczba startów
84
Ranking-miejsce
74
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
2 4 13.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
3 2 16.00 06 - WOM - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 6 11.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 2 16.00 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 13 11.50 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
7 9 14.00 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
8 5 18.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
9 9 14.00 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
10 5 18.50 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
11 9 14.00 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
12 8 15.00 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankignu
13 4 7.00 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
14 2 23.50 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
15 2 23.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
16 5 18.50 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
17 16 10.00 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
18 5 18.50 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
19 dnf 0.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
20 dnf 0.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
21 16 10.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
22 8 15.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
23 2 23.50 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
24 2 23.50 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
25 2 16.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
26 9 14.00 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
27 1 18.00 08 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 2 16.00 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 3 7.50 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankignu
30 23 7.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
31 dnf 0.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Szczyrk A Liczone do rankignu
32 11 12.50 30 - OOM junior młodszy - supergigant Szczyrk A Liczone do rankignu
33 17 9.50 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankignu
34 9 8.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
35 12 6.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
36 9 14.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
37 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
38 18 9.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
39 23 7.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
40 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
41 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
42 6 17.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
43 4 20.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
44 dnf 0.00 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 dnf 0.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 dnf 0.00 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
47 10 13.00 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
48 6 17.00 02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankignu
49 5 18.50 01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankignu
50 5 3.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
51 1 10.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
52 2 4.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
53 6 11.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
54 6 11.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
55 13 6.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
56 22 7.00 18-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
57 24 7.00 17-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
58 10 7.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
59 9 8.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
60 dnf 0.00 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankignu
61 8 9.50 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankignu
62 9 8.50 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankignu
63 20 8.00 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
64 17 9.50 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
65 19 8.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
66 3 7.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
67 dnf 0.00 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankignu
68 23 7.00 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankignu
69 23 7.00 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
70 22 7.00 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
71 20 8.00 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
72 9 4.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
73 6 11.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74 4 7.00 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankignu
75 6 11.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
76 6 11.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
77 13 11.50 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
78 13 11.50 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
79 4 7.00 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
80 6 11.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
81 2 16.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
82 24 7.00 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
83 6 11.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
84 15 5.00 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
85 13 11.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
86 4 7.00 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
87 26 6.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
88 13 6.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
89 14 5.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
90 11 3.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
91 11 7.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
92 13 11.50 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
93 11 7.00 NPW "DeSki" I eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
94 6 17.00 XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja Kotelnica Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
95 7 16.00 XXVI Liga Zakopiańska - I eliminacja Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
96 4 13.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu