Ejchart Tadeusz

Ejchart Tadeusz

Rocznik: 2003
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2007-11-06
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
2313.50
Liczba startów
138
Ranking-miejsce
13
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
2 17 9.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
3 8 15.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
4 dsq 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
5 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 1 18.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 5 12.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 5 12.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 1 26.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
14 3 21.50 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
15 2 23.50 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
16 4 20.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
17 19 14.00 Alpecimbra Fis Children Cup (GS) Folgaria Fondo Grande F Liczone do rankignu
18 22 12.50 Alpecimbra Fis Children Cup (SL) Folgaria Fondo Grande F Liczone do rankignu
19 3 21.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
20 6 17.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
21 4 20.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
22 2 23.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
23 dnf 0.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
24 1 26.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
25 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
26 9 19.50 55. Ski Inter Kriterium 2017 (GS) Říčky v Orlických horách (CZE) F Liczone do rankignu
27 dnf 0.00 55. Ski Inter Kriterium 2017 (SL) Říčky v Orlických horách (CZE) F Liczone do rankignu
28 2 23.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
29 3 21.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
30 2 23.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
31 2 23.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
32 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
33 2 23.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankignu
34 13 11.50 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankignu
35 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
37 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
45 1 18.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
46 4 20.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
47 6 17.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
48 3 21.50 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
49 8 15.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
50 7 16.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
51 4 13.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
52 5 12.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
53 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
61 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
64
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
65
3
21.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
66
1
10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
67
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69
3
7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
70
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73
11
7.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
76
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
77
9
8.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
78
4
13.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
79
2
23.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
80
1
10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
81
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
82
6
11.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
83
4
20.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
84
2
23.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
85
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
86
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
87
1
10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
88
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
89
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
92
2
4.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
93
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
94
1
18.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
95
10
13.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
96
1
26.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
97
1
26.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
98
12
6.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
99
1
18.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
100
1
26.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
101
4
20.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
102
1
10.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankignu
103
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
104 2 23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
105 3 21.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
106 1 26.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
107 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
108 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
109 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
110 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
113 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
114 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
115 1 18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
116 1 26.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
117 2 23.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
118 24 7.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
119 1 26.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
120 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankignu
121 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
122 1 26.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
123 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
124 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
125 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
126 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
127 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
128 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
129 1 18.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
130 1 18.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
131 5 18.50 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
132 10 13.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
133 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankignu
134 6 17.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
135 6 17.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
136 7 16.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
137 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
138 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
139 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
140 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
141 13 11.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
142 7 10.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
143 10 7.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
144 13 11.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
145 1 10.00 07 - zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankignu
146 13 11.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
147 7 10.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
148 4 7.00 06 - Zawody obozowe - przedszkole 2 Zakopane C Liczone do rankignu