Dziedzic Łukasz

Dziedzic Łukasz

Pomocnik PZN

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2013-05-31
Rocznik
1993
Suma punktów
1534.50
Liczba startów
118
Ranking-miejsce
34
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 5 12.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
2 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
3 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
4 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 3 14.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
9 3 14.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
10 12 12.00 38 - OOM junior - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankignu
11 12 12.00 37 - OOM junior - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
12 20 8.00 36 - OOM junior - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
13 25 6.50 35 - OOM junior - supergigant ustrzyki A Liczone do rankignu
14 2 16.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
15 2 16.00 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
16 5 18.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
17 7 16.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
18 5 18.50 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
19 22 7.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
20 1 18.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
21 11 12.50 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
22 dnf 0.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
23 dnf 0.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Szczyrk A Liczone do rankignu
24 dnf 0.00 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankignu
25 dnf 0.00 30 - OOM junior młodszy - supergigant Szczyrk A Liczone do rankignu
26 1 18.00 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
27 7 10.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
28 6 17.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
29 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
30 4 20.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
31 12 12.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
32 6 17.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
33 10 13.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
34 21 7.50 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
35 2 16.00 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 1 18.00 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 1 18.00 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 11 7.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
40 dnf 0.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
41 1 18.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
42 dnf 0.00 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
43 11 12.50 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
44 13 11.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankignu
45 dnf 0.00 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankignu
46 1 18.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
47 1 18.00 02 - NPW I eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
48 10 13.00 36 - OOM junior młodszy - slalom Kasprowy A Liczone do rankignu
49 11 12.50 37 - OOM junior młodszy - superkombinacja Kasprowy A Liczone do rankignu
50 11 12.50 35 - OOM junior młodszy - supergigant Kasprowy A Liczone do rankignu
51 8 15.00 34 - OOM junior młodszy - gigant Kasprowy A Liczone do rankignu
52 8 15.00 02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankignu
53 12 12.00 01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankignu
54 1 5.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
55 1 10.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
56 3 14.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
57 1 18.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
58 3 14.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
59 dnf 0.00 18-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
60 4 20.00 17-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
61 5 18.50 16-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
62 dnf 0.00 15-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
63 3 21.50 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankignu
64 dnf 0.00 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankignu
65 dnf 0.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
66 dnf 0.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
67 1 18.00 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankignu
68 11 7.00 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankignu
69 2 16.00 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankignu
70 5 18.50 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
71 5 18.50 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
72 2 23.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
73 1 10.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
74 3 21.50 10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankignu
75 9 14.00 09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankignu
76 10 13.00 08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
77 9 14.00 07-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
78 10 13.00 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankignu
79 9 14.00 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankignu
80 7 16.00 04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
81 5 18.50 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
82 3 21.50 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
83 13 11.50 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
84 1 10.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
85 2 16.00 B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
86 1 18.00 B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
87 12 6.50 B06-Próba szybkościowa - Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
88 36 5.50 A46-Puchar Polski 16 - Puchar Dynastara - slalom Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
89 23 7.00 A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant Zakopane - Kasprowy A Liczone do rankignu
90 15 10.50 A44-Puchar Polski 14 - Puchar Rossignola - gigant Krynica A Liczone do rankignu
91 dnf 0.00 A43-Puchar Polski 13 - Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
92 2 16.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
93 3 14.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
94 19 8.50 A42-Puchar Polski 12 - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
95 16 10.00 A41-Puchar Polski 11 - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
96 16 10.00 A40-Puchar Polski 10 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankignu
97 22 7.00 A39-Puchar Polski 09 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankignu
98 24 7.00 A38-Puchar Polski 08 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankignu
99 25 6.50 A37-Puchar Polski 07 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankignu
100 2 8.50 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankignu
101 3 14.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
102 4 13.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
103 30 6.00 A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
104 20 8.00 A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
105 19 8.50 A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
106 8 15.00 A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
107 dnf 0.00 A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
108 1 10.00 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
109 1 18.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
110 1 18.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
111 9 14.00 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
112 12 12.00 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
113 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
114 2 16.00 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
115 6 11.50 Finał Family Cup 2004 Niedzica B Liczone do rankignu
116 19 8.50 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
117 16 4.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
118 4 13.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
119 16 10.00 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
120 1 10.00 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
121 4 7.00 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
122 1 10.00 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
123 12 12.00 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankignu
124 10 13.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
125 5 12.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
126 4 13.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
127 6 11.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
128 8 9.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
129 1 10.00 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankignu
130 30 6.00 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankignu
131 11 7.00 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
132 29 6.00 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
133 3 7.50 Krompachy 2003 Słowacja C Liczone do rankignu